500 زندانی جرایم غیر عمد در اصفهان چشم‌انتظار کمک خیرین

0

مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: 500 زندانی جرایم غیرعمد زندان‌های استان اصفهان برای آزادی خود به 100 میلیارد تومان کمک مالی نیاز دارند.

مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: 500 زندانی جرایم غیرعمد زندان‌های استان اصفهان برای آزادی خود به 100 میلیارد تومان کمک مالی نیاز دارند.

مصطفی گلسرخی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه اصفهان، به برگزاری مراسم گلریزان ستاد دیه استان اصفهان اشاره کرد و افزود: این مراسم علاوه بر شهر اصفهان در شهرستان‌های مبارکه، خمینی‌شهر، خوانسار، نایین، کاشان، فریدن و گلپایگان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مراسم گلریزان، خاص زندانیان جرایم غیر عمد است، افزود: در حال حاضر بیش از 500 زندانی در زندان‌های استان اصفهان برای آزادی خود نیازمند 100 میلیارد تومان کمک مالی خیران هستند.

مدیر عامل ستاد دیه استان اصفهان اضافه کرد: هنوز آمار دقیقی از تفکیک این تعداد زندانی نیازمند به محکومان پرداخت دیه، مهریه، نفقه و چک بلامحل در دست نداریم.

گلسرخی با اشاره به آزادی 661 زندانی جرایم غیر عمد استان اصفهان در سال گذشته با کمک نیکوکاران، ادامه داد: این تعداد زندانی با هزینه‌ای بالغ بر 87 میلیارد و 547 میلیون و 787 هزار ریال آزاد شدند که 64 میلیارد و 889 میلیون و 528 هزار ریال آن از محل کمک‌های ستاد دیه استان و 22 میلیارد و 658 میلیون و 350 هزار ریال آن از محل وام بانکی پرداخت شده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.