گزارش ایسنا از منتخبان مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه انتخابیه

0

بر اساس آخرین آمار منتشره از ستاد انتخابات وزارت کشور و همچنین فرمانداری‌های سراسر کشور در مرحله اول انتخابات مجلس نهم تکلیف 225 کرسی مجلس مشخص شد و رقابت در باقی حوزه‌ها به مرحله دوم کشیده شد.

بر اساس آخرین آمار منتشره از ستاد انتخابات وزارت کشور و همچنین فرمانداری‌های سراسر کشور در مرحله اول انتخابات مجلس نهم تکلیف 225 کرسی مجلس مشخص شد و رقابت در باقی حوزه‌ها به مرحله دوم کشیده شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اسامی نمایندگان مجلس هشتم و منتخبان مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه‌های انتخابیه در ذیل می‌آید:

نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس هشتم:

تبریز، اسکو و آذرشهر: شکور اکبرنژاد، مسعود پزشکیان، رضا رحمانی، محمدحسین فرهنگی، علیرضا منادی سفیدان

بناب: ضیاءالله اعزازی ملکی

هشترود و چاراویماق: غفار اسماعیلی

میانه: سیدمحمدرضا حاجی‌اصغری، سیدحسین هاشمی

ملکان: سلمان خدادادی

بستان‌آباد: احد خیری

مرند و جلفا: سیروس سازدار

ورزقان و خادوانا: رضا علیزاده

کلیبر و هوراند: ارسلان فتحی‌پور

اهر و هریس: غلامحسین مسعودی ریحان

شبستر: علی مطهری

مراغه و عجب‌شیر: یوسف نجفی

سراب: مجید نصیرپورسردهائی

منتخبان مجلس نهم در استان آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و آذرشهر: مسعود پزشکیان، علیرضا منادی سفیدان، محمدحسین فرهنگی(منتخب)، رضا رحمانی و محمداسماعیل سعیدی و میرهادی قره‌سید رومیانی و علی آجودان‌زاده و رسول جلیل‌زاده و عشرت شایق(رقابت در مرحله دوم)

بناب: محمد باقری

هشترود و چاراویماق: غلامحسین شیری

میانه: سید بهلول حسینی، محمد‌علی مددی

ملکان: شهروز افخمی

بستان‌آباد: غلامرضا نوری

مرند و جلفا: محمد حسن‌نژاد

ورزقان و خادوانا: الله‌وردی دهقانی

کلیبر و هوراند: ارسلان فتحی‌پور

اهر و هریس: عباس فلاحی باباجان

شبستر: علی علی‌لو

مراغه و عجب‌شیر: مهدی دواتگری

سراب: مهناز بهمنی

نمایندگان مجلس هشتم در استان آذربایجان غربی:

ارومیه: جواد جهانگیرزاده، سیدسلمان ذاکر، نادر قاضی‌پور

سلماس: علی‌اکبر آقایی مغانجوقی

پیرانشهر و سردشت: محمدعلی پرتوی

ماکو و چالدران: سلیمان جعفرزاده

خوی: موید حسینی‌صدر

نقده و اشنویه: علی زنجانی حسنلویی

بوکان: محمدقسیم عثمانی

میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب: مهدی عیسی‌زاده، جهانبخش محبی‌نیا

مهاباد: جلال محمودزاده

منتخبان مجلس نهم در استان آذربایجان غربی:

ارومیه: جواد جهانگیرزاده، عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور

سلماس: علی‌اکبر آقایی مغانجوقی

پیرانشهر و سردشت: رسول خضری

ماکو و چالدران: محمدعلی پوررحمتی

خوی: موید حسینی‌صدر

نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده

بوکان: محمدقسیم عثمانی

میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب: مهدی عیسی زاده، روح الله بیگی

مهاباد: عثمان احمدی

نمایندگان مجلس هشتم در استان اردبیل:

اردبیل، نمین و نیر: جواد صبور آقجه‌کندی، قاسم محمدی، سیدکاظم موسوی

مشکین‌شهر: یونس اسدی

گرمی: ولی اسماعیلی

خلخال و کوثر: بشیر خالقی

پارس‌آباد و بیله‌سوار: وکیل سپه‌آجیرلو

منتخبان مجلس نهم در استان اردبیل

اردبیل، نمین و نیر: منصور حقیقت پور، کمال الدین پیرموذن(منتخب)، مصطفی افضلی‌فرد و سیدکاظم موسوی(رقابت در مرحله دوم)

مشکین‌شهر: یونس اسدی

گرمی: میر قسمت موسوی

خلخال و کوثر: جلیل جعفری

پارس‌آباد و بیله‌سوار: حبیب برومند

نمایندگان مجلس هشتم در استان اصفهان:

اصفهان: نیره اخوان بیطرف، محمدتقی رهبر، محمدکریم شهرزاد، حمیدرضا فولادگر، حسن کامران دستجردی

خمینی‌شهر: سیدمحمدجواد ابطحی

سمیرم: بهروز جعفری

نائین، خور و بیابانک: حسین حسنی بافرانی

شاهین‌شهر، میمه و برخوار: سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی

شهرضا و سمیرم سفلا: عوض حیدرپور شهرضایی

نجف‌آباد، تیران و کرون: حمید سعادت

نطنز و قمصر: محمد ضابطی طرقی

اردستان: سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد

لنجان: محسن کوهکن ریزی

کاشان، آران و بیدگل: اصغر گرانمایه‌پور

فریدن، فریدونشهر و چادگان: بهمن محمدی

فلاورجان: سیدناصر موسوی لارگانی

مبارکه: سیدعلی‌محمد موسوی مبارکه

گلپایگان و خوانسار: محمدابراهیم نکونام

منتخبان مجلس نهم در استان اصفهان:

اصفهان: حسن کامران، نیره اخوان، احمد سالک، عباس مقتدایی(منتخب)، حمیدرضا فولادگر ومرتضی طلایی(رقابت در مرحله دوم)

خمینی‌شهر: محسن صرامی‌فروشان

سمیرم: مسعود پیرمرادیان و بهروز جعفری(رقابت در مرحله دوم)

نائین، خور و بیابانک: سیدحمیدرضا طباطبایی نائینی

شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسینعلی حاجی دلیگانی

شهرضا و سمیرم سفلا: عوض حیدرپور شهررضایی

نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

نطنز و قمصر: محمد فیروزی

اردستان: احمد بخشایش اردستانی

لنجان: مجید منصوری بیدکالی و محسن کوهکن (رقابت در مرحله دوم)

کاشان، آران و بیدگل: عباسعلی منصوری

فریدن، فریدونشهر و چادگان: محمدعلی اسفنانی

فلاورجان: سیدناصر موسوی لارگانی

مبارکه: علی ایرانپور

گلپایگان و خوانسار: سیدمحمدحسین میرمحمدی

نمایندگان مجلس هشتم در استان ایلام:

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران: شاپور پولادی، داریوش قنبری

دهلران، دره‌شهر و آبدانان: علی عزتی

منتخبان مجلس نهم در استان ایلام

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران: فریدون همتی و احمد شوهانی و داریوش قنبری و علی‌اکبر متین (رقابت در مرحله دوم)

دهلران، دره‌شهر و آبدانان: علی‌محمد احمدی، امین دوست‌محمدی

نمایندگان مجلس هشتم در استان بوشهر:

بوشهر: غلامعلی میگلی‌نژاد

دشتستان: ایوب پاپری مقدم

دشتی و تنگستان: سیدمحمدمهدی پورفاطمی

دیر، کنگان و جم: عسکر جلالیان

منتخبان مجلس نهم در استان بوشهر:

بوشهر: عبدالکریم جمیری

دشتستان: سید مهدی موسی‌نژاد

دشتی و تنگستان: سیدمحمدمهدی پورفاطمی

دیر، کنگان و جم: موسی احمدی

نمایندگان مجلس هشتم در استان تهران و البرز:

تهران، ‌ری، شمیرانات و اسلامشهر: مرتضی آقاتهرانی، فاطمه آلیا، لاله افتخاری، سیدرضا اکرمی، زهره الهیان، اسدالله بادامچیان، محمدرضا باهنر، احمد توکلی، غلامعلی‌ حدادعادل، روح‌الله حسینیان، حمید رسایی، فاطمه رهبر، علی‌اصغر زارعی، علیرضا زاکانی، پرویز سروری، سیدشهاب‌الدین صدر، طیبه صفایی، علی‌ عباسپورتهرانی‌فرد، حسن غفوری‌فرد، حسین فدایی آشیانی، حمیدرضا کاتوزیان، اسماعیل کوثری، مهدی کوچک‌زاده، علیرضا محجوب، سیدعلیرضا مرندی، غلامرضا مصباحی‌مقدم، علی مطهری، الیاس نادران، حسین نجابت، بیژن نوباوه وطن.

کرج: فاطمه آجرلو، عزیز اکبریان

پاکدشت: فرهاد بشیری

دماوند و فیروزکوه: شاهرخ رامین

شهریار: حسین گروسی

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: محمدحسین نژادفلاح

ورامین: سیدحسین نقوی حسینی

رباط‌کریم: حسن نوروزی

منتخبان مجلس نهم در استان تهران و البرز

تهران، ‌ری، شمیرانات و اسلامشهر: غلامعلی حدادعادل، سید علیرضا مرندی، سید محمدحسن ابوترابی‌فرد، مرتضی آقاتهرانی، مسعود میرکاظمی(منتخب)، بیژن نوباوه وطن، احمد توکلی، اسماعیل کوثری، علی مطهری، روح‌اله حسینیان، علی‌اصغر زارعی، علیرضا زاکانی، حسین مظفر، زهره طبیب‌زاده نوری، محمد سلیمانی، غلامرضا مصباحی‌مقدم، سیدمهدی هاشمی، سید‌محمود نبویان، مهدی کوچک‌زاده، مهرداد بذرپاش، حمید رسایی، الیاس نادران، لاله افتخاری، مجتبی رحمان‌دوست، محمدرضا باهنر، حسین فدایی‌آشیانی، پرویز سروری، فاطمه آلیا، فاطمه رهبر، حسین نجابت، زهره الهیان، قاسم روانبخش، محسن کازرونی، زهره سادات لاجوردی، محمدناصر سقای بی‌ریا، الهام امین‌زاده، حسین طلا، اسداله بادامچیان، علیرضا محجوب، حسن غفوری‌فرد، حسن حمیدزاده، سهیلا جلودارزاده، محمدنبی رودکی، محمدنبی حبیبی، بتول نامجو، محمدحسین استاد آقا، فرهاد جوانمردی، محمدجمال خلیلیان اشکذری، علی‌اصغر خانی، محمداسماعیل کفایتی، علیرضا صفارزاده، جواد محمدی، حمیدرضا کاتوزیان، علی خطیبی شریفیه، ابراهیم انصاریان(رقابت در مرحله دوم)

کرج: عزیز اکبریان، محمدجواد کولیوند

پاکدشت: فرهاد بشیری

دماوند و فیروزکوه: شاهرخ رامین

شهریار: حسین گروسی

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: مفید کیایی نژاد

ورامین: سیدحسین نقوی حسینی

رباط‌ کریم: ابراهیم نکو

نمایندگان مجلس هشتم در استان چهارمحال بختیاری:

شهرکرد: نصرالله ترابی قهفرخی

لردگان: عبدالمصد بابااحمدی

بروجن: سیروس برنا بلداجی

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: نورالله حیدری دستنایی

منتخبان مجلس نهم در استان چهارمحال بختیاری:

شهرکرد: سیدسعید زمانیان دهکردی

لردگان: محمدجلیل سرقلعه

بروجن: امیرعباس سلطانی

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: حمیدرضا عزیزی فارسانی و علی یوسف‌پور(رقابت در مرحله دوم)

نمایندگان مجلس هشتم در استان خراسان رضوی:

مشهد و کلات: جواد آرین‌منش، عفت شریعتی کوهبنانی، محمدرضا فاکر، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، جواد کریمی‌قدوسی

سبزوار: علی بروغنی، محمدرضا محسنی‌ثانی

گناباد: مهدی مهدی‌زاده

تربت جام و تایباد: غلامرضا اسدالهی

فریمان، سرخس و احمدآباد: سیدحسین حسینی

نیشابور: سیدعلی حسینی، حسین سبحانی‌نیا

کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد: محمدرضا خباز

درگز: محمدعلی دلاور

چناران و طرقبه: محمد دهقانی نقندر

تربت حیدریه: محمدعلی رضایی

خواف و رشتخوار: محمدرضا سجادیان

قوچان و فاروج: نصرالله کمالیان

منتخبان مجلس نهم در استان خراسان رضوی:

مشهد و کلات: سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، سیدهاشم بنی‌هاشمی، نصرالله پژمان‌فر(منتخب)، جواد کریمی قدوسی و جواد آرین‌منش و عفت شریعتی کوه‌بنانی و محمدحسین حسین‌زاده بحرینی(رقابت در مرحله دوم)

سبزوار: محمدرضا محسنی ثانی، رمضانعلی سبحانی‌فر

گناباد: محمدرجایی

تربت جام و تایباد: غلامرضا اسدللهی

فریمان، سرخس و احمدآباد: احمد سجادی

نیشابور: حسین سبحانی‌نیا، علی مروی

کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد: محمد اسماعیل‌نیا

درگز: حسین محمدزاده

چناران و طرقبه: محمد دهقانی

تربت حیدریه: ابوالقاسم خسروی

خواف و رشتخوار: محمود نگهبان سلامی

قوچان و فاروج: هادی شوشتری

نمایندگان مجلس هشتم در استان خراسان شمالی:

بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: موسی‌الرضا ثروتی، محمدمهدی شهریاری

شیروان: محمدرضا حسین‌نژاد

اسفراین: هادی قوامی

منتخبان مجلس نهم در استان خراسان شمالی:

بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: موسی‌الرضا ثروتی، قاسم جعفری

شیروان: عبدالرضا عزیزی

اسفراین: هادی قوامی

نمایندگان مجلس هشتم در استان خراسان جنوبی:

بیرجند و درمیان: حسین ابراهیمی

نهبندان و سربیشه: محمدرضا ثابتی

فردوس، طبس و سرایان: محمدکریم عابدی

قائنات: موسی قربانی

منتخبان مجلس نهم در استان خراسان جنوبی:

بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی

نهبندان و سربیشه: مراد هاشم زهی

فردوس، طبس و سرایان: محمد علی عبدالله زاده

قائنات: جواد هروی

نمایندگان مجلس هشتم در استان خوزستان:

اهواز: شبیب جویجری، سیدشریف حسینی، ناصر سودانی

آبادان: سیدحسین دهدشتی، عبدالله کعبی، سیدعلی موسوی جرف

دزفول: سیداحمد آوایی

اندیمشک: فریدون حسنوند

بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: خلیل حیات‌مقدم

ایذه و باغ‌ملک: علیرضا دهقانی

مسجدسلیمان، لالی و هفتگل: امیدوار رضایی میرقائد

شوشتر و گتوند: سیدمحمد سادات‌ ابراهیمی

شوش: سیدجاسم ساعدی

دشت آزادگان: هاشم سواری

خرمشهر: مصطفی مطورزاده

بهبهان: سیدحاجی محمد موحد

رامهرمز و رامشیر: سیدناصر موسوی

شادگان: مجید ناصری‌نژاد

منتخبان مجلس نهم در استان خوزستان:

اهواز: سیدشریف حسینی (منتخب)، سید شکرخدا موسوی و شبیب جویجری و ناصر سودانی و محمدجعفر فلسفی(رقابت در مرحله دوم)

آبادان: جواد سعدون‌زاده (منتخب)، محمدسعید انصاری و سیدحسن دهدشتی و غلامرضا شرفی و جلیل مختار (رقابت در مرحله دوم)

دزفول: محمدعلی قاسمی و عباس پاپی زاده پالنگان(رقابت در مرحله دوم)

اندیمشک: سیدعیسی دارایی

بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: حبیب آغاجری

ایذه و باغ‌ملک: حجت الله درویش‌پور و سید هادی طباطبایی(رقابت در مرحله دوم)

مسجدسلیمان، لالی و هفتگل: اسماعیل جلیلی

شوشتر و گتوند: سیدمحمد سادات‌ ابراهیمی

شوش: سیدراضی نوری

دشت آزادگان: ناصر صالحی نسب و هاشم سواری(رقابت در مرحله دوم)

خرمشهر: عبدالله سامری

بهبهان: عزیزالله سالاری و محمدباقر شریعتی(رقابت در مرحله دوم)

رامهرمز و رامشیر: شمس‌الله بهمنی

شادگان: عبدالله تمیمی

نمایندگان مجلس هشتم در استان زنجان:

زنجان و طارم: جمشید انصاری، سعدالله نصیری‌قیداری

ماهنشان، انگوران و ایجرود: رضا عبدالهی

خدابنده: سیدفاضل موسوی

ابهر و خرمدره: احمد مهدوی ابهری

منتخبان مجلس نهم در استان زنجان:

زنجان و طارم: محمد اسماعیلی، محسن علی‌مرادی

ماهنشان، انگوران و ایجرود: رضا عبداللهی

خدابنده: سیدمحمدعلی موسوی

ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی خرمی

نمایندگان مجلس هشتم در استان سمنان:

سمنان: مصطفی کواکبیان

گرمسار: عبدالرضا ترابی

شاهرود: کاظم جلالی

دامغان: حسن ملک‌محمدی

منتخبان مجلس نهم در استان سمنان:

سمنان: علیرضا خسروی

گرمسار: غلامرضا کاتب

شاهرود: کاظم جلالی

دامغان: عبدالرحمان رستمیان

نمایندگان مجلس هشتم در استان سیستان و بلوچستان:

زاهدان: حسینعلی شهریاری، پیمان فروزش

زابل و زهک: احمدعلی کیخا، عباسعلی نورا

خاش، نصرت‌آباد و میرجاوه: حمیدرضا پشنگ

چابهار و نیکشهر: یعقوب جدگال

سراوان: عبدالعزیز جشمید‌زهی

ایرانشهر، سرباز، بنت و لاشار: محمدقیوم دهقانی

منتخبان مجلس نهم در استان سیستان و بلوچستان:

زاهدان: حسینعلی شهریاری، ناصر کاشانی

زابل و زهک: سیدباقر حسینی، رضا نجفی

خاش، نصرت‌آباد و میرجاوه: حمیدرضا پشنگ

چابهار و نیکشهر: یعقوب جدگال

سراوان: هدایت‌الله میر مرادزهی

ایرانشهر، سرباز، بنت و لاشار: سعید اربابی

نمایندگان مجلس هشتم در استان فارس:

شیراز: سیدحسین ذوالانوار، سیداحمدرضا دستغیب(فرزند فخرالدین)، سیداحمدرضا دستغیب(فرزند علی‌اصغر)، جعفر قادری

داراب و زرین‌دشت: محمدمهدی افشاری

لارستان و خنج: علی‌اصغر حسنی

لامرد و مهر: محمدعلی حیاتی

فسا: محمدحسن دوگانی آغچغلو

کازرون: غلامرضا دهقان ناصرآبادی

اقلید: ابوالقاسم رحمانی

جهرم: محمدرضا رضایی‌کوچی

استهبان و نی‌ریز: محمد سقایی

مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: حسن شبان‌پور

سرودستان، کربال و کوار: نصرالله کوهی باغ‌اناری

آباده، بوانات و خرم‌بید: داوود محمدجانی

ممسنی: عبدالرضا مرادی

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: سیدیونس موسوی سرچشمه

سپیدان: سیدعنایت‌الله هاشمی

منتخبان مجلس نهم در استان فارس:

شیراز: ضرغام صادقی، جعفر قادری، سیداحمدرضا دستغیب(منتخب)، سیدحسین ذوالانوار و محسن مکارم(رقابت در مرحله دوم)

داراب و زرین‌دشت: نبی‌الله احمدی

لارستان و خنج: جمشید جعفرپور

لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

فسا: محمدحسین دوگانی

کازرون: شاهین محمدصادقی

اقلید: الیاس طاهری

جهرم: محمدرضا رضایی کوچی

استهبان و نی‌ریز: محمد سقایی

مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: محمدمهدی برومندی

سروستان، کربال و کوار: داریوش اسماعیلی

آباده، بوانات و خرم‌بید: علی‌اصغر عزیزخانی

ممسنی: نوذر شفیعی

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: نادر فریدونی

سپیدان: عنایت‌الله هاشمی

نمایندگان مجلس هشتم در استان قزوین:

قزوین، آبیک و البرز: سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، قدرت‌الله علیخانی

تاکستان: امیر طاهرخانی

بوئین‌زهرا و آوج: روح‌الله عباسپور

منتخبان مجلس نهم در استان قزوین:

قزوین، آبیک و البرز: داوود محمدی، سیدمرتضی حسینی

تاکستان: رجب رحمانی

بوئین‌زهرا و آوج: روح‌الله عباسپور

نمایندگان مجلس هشتم در استان قم:

قم: رضا آشتیانی عراقی، علی‌اردشیر لاریجانی، علی بنایی

منتخبان مجلس نهم در استان قم:

قم: رضا آشتیانی عراقی، علی‌اردشیر لاریجانی، احمد امیرآبادی فراهانی

نمایندگان مجلس هشتم در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: امین شعبانی، عبدالجبار کرمی

قروه: سیدعماد حسینی

سقز و بانه: فخرالدین حیدری

مریوان و سروآباد: اقبال محمدی

بیجار: بهمن مرادنیا

منتخبان مجلس نهم در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: سید احسن علوی و محمد الله‌مرادی و سید مهدی فرشادان و سالار مرادی(رقابت در مرحله دوم)

قروه: حامد قادرمرزی

سقز و بانه: محسن بیگلری

مریوان و سروآباد: امید کریمیان

بیجار: سیدمحمد بیاتیان

نمایندگان مجلس هشتم در استان کرمان:

کرمان و راور: غلامرضا کرمی، محمدعلی کریمی

جیرفت و عنبرآباد: علی اسلامی‌پناه

زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی

کهنوج، منوجان و قلعه‌گنج: محمدرضا امیری کهنوج

بافت: محمدتقی بختیاری

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیگلری

شهر بابک: مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

بم: موسی غضنفرآبادی

رفسنجان: حسین هاشمیان

منتخبان مجلس نهم در استان کرمان:

کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، محمدرضا پورابراهیمی داورانی

جیرفت و عنبرآباد: فرج‌الله عارفی

زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی

کهنوج، منوجان و قلعه‌گنج: محمدرضا امیری کهنوج

بافت: علیرضا منظری توکلی

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور

شهر بابک: حسین فتاحی

بم: موسی غضنفرآبادی

رفسنجان: حسین آذین

نمایندگان مجلس هشتم در استان کرمانشاه:

کرمانشاه: جهانبخش امینی، محمدرضا شعبانی، محمد کرمی‌راد

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فرهاد تجری

پاوه، جوانرود، ثلاث باباخانی و روانسر: سیدفتح‌الله حسینی

کنگاور، صحنه، هرسین و دینور: سیدجواد زمانی

سنقر کلیایی: صمد فدایی

اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

منتخبان مجلس نهم در استان کرمانشاه:

کرمانشاه: عبدالرضا مصری، سید سعید حیدری طیب(منتخب)، جهانبخش امینی و محمد رزم(رقابت در مرحله دوم)

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فتح‌الله حسینی

پاوه، جوانرود، ثلاث باباخانی و روانسر: نعمت‌الله منوچهری

کنگاور، صحنه، هرسین و دینور: وحید احمدی

سنقر کلیایی: محمد ابراهیم محبی

اسلام‌آباد غرب و دالاهو: علی جلیلیان

نمایندگان مجلس هشتم در استان کهکیلویه و بویراحمد:

کهکیلویه و بهمئی: سیدعلی‌محمد بزرگواری

گچساران: سیدقدرت‌الله حسینی‌پور

بویراحمد و دنا: ستار هدایت‌خواه

منتخبان مجلس نهم در استان کهکیلویه و بویراحمد:

کهکیلویه و بهمئی: سیدعلی‌محمد بزرگواری

گچساران: غلامرضا تاج‌گردون

بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی

نمایندگان مجلس هشتم در استان گلستان:

گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری، عبدالحسین ناصری

مینودشت و کلاله: سیدنجیب حسینی

گنبدکاوس: عبدالله رستگار

علی‌آباد کتول: اسدالله قره‌خانی آلوستانی

رامیان و آزادشهر: مرادعلی منصوری رضی

کردکوی، ترکمن و بندر گز: محمدجواد نظری‌مهر

منتخبان مجلس نهم در استان گلستان:

گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری (منتخب)، عبدالحسین ناصری و عیسی امامی (رقابت در مرحله دوم)

مینودشت و کلاله: عبدالکریم رجبی

گنبدکاوس: سلیمان عباسی

علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی

رامیان و آزادشهر: رضا صابری

کردکوی، ترکمن و بندر گز: محمدجواد نظری‌مهر

نمایندگان مجلس هشتم در استان گیلان:

رشت: سیدعلی آقازاده دافساری، حسن تامینی لیچایی، جبار کوچکی‌نژاد ارم‌ساداتی

لنگرود: مهرداد بائوج لاهوتی

بندر انزلی: حسن خسته‌بند

صومعه‌سرا: سیدکاظم دلخوش اباتری

آستارا: فرهاد دلقپوش

آستانه اشرفیه: سیدمهدی صادق

رودسر و املش: اسدالله عباسی

لاهیجان و سیاهکل: یوسف قاسمی گولک

تالش، رضوان‌شهر و ماسال: بهمن محمدیاری

رودبار: صمد مرعشی

فومن و شفت: علی‌ میرزایی فلاح‌آبادی

منتخبان مجلس نهم در استان گیلان:

رشت: حسن تامینی (منتخب)، جبارکوچکی‌نژاد و سید علی آقازاده و غلامعلی جعفرزاده و نظرعلی علیزاده (رقابت در مرحله دوم)

لنگرود: مهرداد بائوج لاهوتی

بندر انزلی: حسن خسته‌بند

صومعه‌سرا: حمیدرضا خصوصی ثابتی

آستارا: صفر نعیمی رز

آستانه اشرفیه: محمد حسین قربانی

رودسر و املش: محمدمهدی رهبری

لاهیجان و سیاهکل: ایرج ندیمی

تالش، رضوان‌شهر و ماسال: بهمن محمدیاری و احسان‌الله رادمهر (رقابت در مرحله دوم)

رودبار: عطاءالله حکیمی

فومن و شفت: ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی

نمایندگان مجلس هشتم در استان لرستان:

بروجرد: علاءالدین بروجردی، هادی مقدسی

خرم‌آباد: رضا رحیمی‌نسب، محمدرضا ملک‌شاهی‌راد

دورود و ازنا: عزت‌الله دهقانی

الیگودرز: حجت‌الله رحمانی

کوهدشت: علی شاهرخی

پل‌دختر و ملاوی: علی کائیدی

سلسله و دلفان: محمد محمدی

منتخبان مجلس نهم در استان لرستان:

بروجرد: علاءالدین بروجردی (منتخب)، هادی مقدسی و بهرام بیران‌وند(رقابت در مرحله دوم)

خرم‌آباد: ایرج عبدی(منتخب)، ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملک‌شاهی راد(رقابت در مرحله دوم)

دورود و ازنا: حسن گودرزی و عباس قائیدرحمت (رقابت در مرحله دوم)

الیگودرز: محمدتقی توکلی

کوهدشت: الله‌یار ملک‌شاهی

پل‌دختر و ملاوی: علی کاییدی و سید حمیدرضا کاظمی (رقابت در مرحله دوم)

سلسله و دلفان: حجت‌الله خدایی سوری

نمایندگان مجلس هشتم در استان مازندران:

ساری: سیدرمضان شجاعی کیاسری، علی‌اصغر یوسف‌نژاد

قائمشهر، سوادکوه و جویبار: سیدعلی ادیانی‌راد، عزت‌الله اکبری تالارپشتی

بابل: علی کریمی‌فیروزجایی، محسن نریمان

نوشهر و چالوس: انوشیران محسنی‌بندپی

بهشهر، نکا و گلوگاه: احمدعلی مقیمی

نور و محمودآباد: احمد ناطق‌نوری

بابلسر: مقداد نجف‌نژاد

تنکابن و رامسر: ابوالفتح نیکنام

آمل و لاریجان: عزت‌الله یوسفیان ملا

منتخبان مجلس نهم در استان مازندران:

ساری: محمد دامادی، سیدرمضان شجاعی کیاسری

قائمشهر، سوادکوه و جویبار: کمال علی‌پور، سیدهادی حسینی

بابل: حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری، حسین نیازآذری

نوشهر و چالوس: قاسم احمدی

بهشهر، نکا و گلوگاه: احمدعلی مقیمی

نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

بابلسر: مقداد نجف‌نژاد

تنکابن و رامسر: شمس الله شریعت نژاد و علی شمس(رقابت در مرحله دوم)

آمل و لاریجان: عزت‌الله یوسفیان ملا

نمایندگان مجلس هشتم در استان مرکزی:

اراک و کمیجان: عباس رجایی، سیداحمد لطفی آشتیانی

شازند: محمود احمدی‌بیغش

تفرش و آشتیان: بهمن اخوان

ساوه و زرندیه: حسین اسلامی

محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

خمین: محمدحسین مقیمی

منتخبان مجلس نهم در استان مرکزی:

اراک و کمیجان: عباس رجایی، محمدحسن آصفری

شازند: قاسم عزیزی

تفرش و آشتیان: کاظم سپاسی آشتیانی، عباس صالحی

ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات

محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

خمین: محمد ابراهیم رضایی

نمایندگان مجلس هشتم در استان هرمزگان:

بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و خمیر: محمد آشوری تازیانی، سیدمصطفی ذوالقدر، محمدامین فرج‌زاده

بندر لنگه، بستک و پارسیان: احمد جباری

میناب، رودان و جاسک: سیدعلی میرخلیلی

منتخبان مجلس نهم در استان هرمزگان:

بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و خمیر: عبدالقاسم جراره، محمد آشوری تازیانی ، منصور آرامی

بندر لنگه، بستک و پارسیان: احمد جباری

میناب، رودان و جاسک: عبدالکریم هاشمی نخل‌ابراهیمی

نمایندگان مجلس هشتم در استان همدان:

همدان: سیدمحمدکاظم حجازی

بهار و کبودرآهنگ: عیسی جعفری

ملایر: امین‌حسین رحیمی، حسن ونایی

اسدآباد: اکبر رنجبرزاده

نهاوند: مهدی سنایی

تویسرکان: شهریار طاهرپور

رزن: محمدمهدی مفتح

منتخبان مجلس نهم در استان همدان:

همدان: امیر خجسته (منتخب)، سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه (رقابت در مرحله دوم)

بهار و کبودرآهنگ: محمدعلی پورمختار

ملایر: علی‌نعمت چهاردولی (منتخب)، حسن ونایی و احمد آریایی‌نژاد (رقابت در مرحله دوم)

اسدآباد: بهروز نعمتی

نهاوند: مهدی سنایی

تویسرکان: مرتضی فضلعلی و کاظم سلیمی(رقابت در مرحله دوم)

رزن: عطاءالله‌ سلطانی‌صبور

نمایندگان مجلس هشتم در استان یزد:

یزد و صدوق: علی‌اکبر اولیاء

اردکان: محمدرضا تابش

مهریز،‌ بافق، ابرکوه و خاتم: کاظم فرهمند

تفت و میبد: سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد

منتخبان مجلس نهم در استان یزد:

یزد و صدوق: محمد صالح جوکار

اردکان: محمدرضا تابش

مهریز،‌ بافق، ابرکوه و خاتم: دخیل عباس‌زارع‌زاده مهریزی و کاظم فرهمند(رقابت در مرحله دوم)

تفت و میبد: سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد

نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس هشتم:

مسیحیان ارامنه جنوب کشور: روبرت بگلریان

مسیحیان ارامنه شمال کشور: گیورگ وارطان

کلیمیان: سیامک مره‌صدق

مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا

زرتشتیان: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

منتخبان اقلیت‌های دینی در مجلس نهم:

مسیحیان ارامنه جنوب کشور: روبرت بگلریان

مسیحیان ارامنه شمال کشور: کارن خانلری

کلیمیان: سیامک مره صدق

مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا

زرتشتیان: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.