/منتخبان مردم در 195حوزه انتخابیه/‌9/

0

جمعه‌شب پس از پایان رای‌گیری در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور شمارش آرا در 207 حوزه انتخابیه آغاز و آمار آن از طریق فرمانداری‌ها در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اسامی منتخبان 195 حوزه انتخابیه که آمار فرمانداری‌ها را نیز شامل می‌شود به شرح زیر است:
1.«محمد حسن‌نژاد» منتخب مردم مرند و جلفا
2.«غلامرضا کاتب» منتخب مردم گرمسار و ارادان
3.«کمال علی‌پور خنکداری» و «سید هادی حسینی» منتخبان مردم قائمشهر و سوادکوه و جویبار
4.«سیدمحمد علی موسوی» منتخب مردم خدابنده
5.«غلامرضا اسد‌اللهی» منتخب مردم تربت جام، تایباد و باخرز
6.«سید مهدی موسی‌نژاد» منتخب مردم دشتستان
7.«عبدالله تمیمی» منتخب مردم شادگان
8.«عوض حیدرپور شهرضایی» منتخب مردم شهرضا و دهاقان
9.«عبدالکریم حسین‌زاده» منتخب مردم نقده و اشنویه
10.«محمد فیروزی» منتخب مردم نطنز، بادرود و قمصر
11.«احمد بخشایش اردستانی» منتخب مردم اردستان و زواره
12. «حجت‌الله سوری» منتخب مردم سلسله و دلفان
13.«سید محمدحسین میرمحمدی» منتخب مردم خوانسار و گلپایگان
14.«حسین علی حاجی دلیگانی» منتخب مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار
15.«روبرت بیگلریان» منتخب مردم ارامنه اصفهان و جنوب ایران
16.«محمدعلی اسفنانی» منتخب مردم فریدون شهر، فریدن و چادگان
17. «هادی شوشتری» منتخب مردم قوچان و فاروج
18. «محمدحسن آصفری» و «عباس رجایی» در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب
19.«قاسم عزیزی» منتخب مردم شهرستان شازند
20. «شهلا میرگلوبیات» منتخب مردم ساوه و زرندیه
21. «علیرضا سلیمی» منتخب مردم محلات و دلیجان
22.«الیاس طاهری» منتخب مردم اقلید
23.«صفر نعیمی‌رز» منتخب مردم آستارا
24.«محمد علیپور» منتخب مردم ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط
25.«رجب رحمانی» منتخب مردم تاکستان
26.«رحمت‌الله نوروزی» منتخب مردم علی‌آباد
27.«سیدناصر موسوی‌لارگانی» منتخب مردم فلاورجان
28.«مهناز بهمنی» منتخب مردم سراب
29.«حبیب آقاجری» منتخب مردم بندرماهشهر،‌ امیدیه و هندیجان
30. «وحید احمدی» منتخب مردم کنگاور، صحنه و هرسین
31. «کاظم جلالی» منتخب مردم شاهرود
32.«منصور حقیقت‌پور» و «کمال‌الدین پیرمؤذن» منتخبان مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین
33.«یونس اسدی» منتخب مردم مشکین‌شهر
34. «حبیب برومند» منتخب مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار
35. «بشیر خالقی» منتخب مردم خلخال و کوثر
36. «نادر قاضی‌پور»، «عابد فتاحی» و «جواد جهانگیرزاده» منتخب مردم ارومیه
37. «علی‌اکبر آقایی مغانجویی» منتخب مردم سلماس
38.«قاضی‌زاده»، «بنی‌هاشمی» و «پژمان‌فر» منتخبان مردم مشهد و کلات
39. «عثمان احمدی» منتخب مردم مهاباد
40. «محمدقسیم عثمانی» منتخب مردم بوکان
41. «موید حسینی صدر» منتخب مردم خوی و چایپاره
42. «مهدی عیسی‌زاده» و «روح‌الله بیگی» منتخبان مردم میاندواب، شاهین‌دژ و تکاب
43. «رسول خضری» منتخب حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت
44.«سیدبهلول حسینی » و «محمدعلی مددی» منتخب مردم میانه
45.«بهروز نعمتی» منتخب مردم اسدآباد
46. «عثمان احمدی» منتخب مردم مهاباد
47.«جواد هروی» منتخب مردم قائنات
48.«علی ایرانپور» منتخب مردم مبارکه
49. «سیدسعید زمانیان دهکردی» منتخب مردم شهرکرد
50.«علی‌اردشیر لاریجانی» و «رضا آشتیانی عراقی» و «احمد امیرآبادی فراهانی» منتخب مردم قم
51.«ارسلان فتحی‌پور» منتخب مردم کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین
52. «میرقسمت موسوی» منتخب مردم گرمی
53.«حمیدرضا خصوصی‌ثابتی» منتخب صومعه‌سرا
54. «سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد» منتخب مردم تفت و میبد
55. «عطاالله حکیمی» منتخب مردم رودبار
56. «محمدعلی عبدالله‌زاده» منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان
57. « محمدرضا تابش» منتخب مردم اردکان
58.«محمد باقری» منتخب مردم بناب
59.«علیرضا خسروی» منتخب مردم سمنان و مهدی‌شهر
60.«عبدالرحمان رستمیان» منتخب مردم دامغان
61.«محمدابراهیم رضایی» منتخب مردم خمین
62. «محمدحسین قربانی» منتخب مردم آستانه اشرفیه
63.«محمدابراهیم محبی» منتخب در سنقر
64.«محمد فیروزی» منتخب مردم نظنز و بادرود
65.«مهدی سنایی» منتخب مردم نهاوند
66.«قاسم احمدی» منتخب مردم نوشهر و چالوس
67. «مفید کیایی‌نژاد» منتخب مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
68.«میرمرادزهی» منتخب مردم سراوان
69. «سید محمد سادات‌ابراهیمی» منتخب مردم شوشتر
70.«فیاضی» منتخب مردم نور و محمودآباد
71. «حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی» منتخب مردم بیرجند
72. «مراد هاشم‌زهی» منتخب نهبندان و سربیشه
73. « محمد دامادی» و «سید رمضان شجاعی‌ کیاسری» منتخب مردم ساری و میاندرود
74. «ابوالفضل ترابی» منتخب مردم نجف‌آباد و تیران و کرون
75. «حجت‌الاسلام ناصری» و «نیازآذری»، منتخبان مردم بابل
76. «عبدالرضا عزیزی» منتخب مردم شیروان
77.«سعید زمانیان دهکردی» منتخب مردم شهرستان شهرکرد
78.«محمدصالح جوکار» منتخب مردم انتخابیه یزد و صدوق
79.«محمدعلی عبدالله‌زاده» منتخب مردم طبس و فردوس
80. «علی جلیلیان» منتخب مردم اسلام‌آبادغرب و دالاهو
81.«هادی قوامی» منتخب مردم اسفراین
82. «نجف‌نژاد» منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار
83. «عبدالکریم هاشمی نخل‌ابراهیمی» منتخب مردم شرق هرمزگان
84. «یوسفیان‌ملا» منتخب مردم آمل
85.«سعید اربابی» منتخب مردم ایرانشهر، دلگان، سرباز و بخش‌های بنت، فنوج، لاشار، و آشار
86. «محمد یعقوب جدگال» منتخب مردم چابهار، نیکشهر و کنارک
87. «فتح الله حسینی» منتخب مردم کرمانشاه
88.«جراره، آشوری و آرامی» منتخبان مردم در حوزه بندرعباس، قشم، ابوموسی، خمیر و حاجی‌آباد،
89.«محمد دهقان» منتخب مردم چناران، ‌طرقبه و شاندیز
90.« امیر خجسته» منتخب مردم شهرستان همدان و فامنین
91.«نعمت‌الله منوچهری» منتخب مردم پاوه و اورامانات
92.«شمس‌الله بهمنی» منتخب مردم رامهرمز و رامشیر
93.«ابوالقاسم خسروی» منتخب مردم تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه
94.«علی نعمت چهاردولی» منتخب مردم ملایر
95.«محمد رجایی» منتخب مردم گناباد و بجستان
96.«غلام‌محمد زارعی» منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا
97.«حجت‌الاسلام علی‌محمد بزرگواری» منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام
98.«غلامرضا تاجگردون» منتخب مردم گچساران و باشت
99.«محمود نگهبان سلامی» منتخب حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار
100.«نادر فریدونی» منتخب مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین
101.«امیرعباس سلطانی» منتخب مردم بروجن
102.«سیدمحمد مهدی پورفاطمی» منتخب مردم دشتی و تنگستان
103.«سیدحمیدرضا طباطبایی نایینی» منتخب مردم نایین و خور و بیابانک
104.«سیدموسی موسوی» منتخب مردم لامرد و مهر
105.«روح‌الله عباسپور» منتخب مردم بویین‌زهرا
106.«موسی غضنفرآبادی» منتخب مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
107.«عبدالکریم جمیری» منتخب مردم بوشهر، کنگاور و دیلم
108.«حسین محمدزاده» منتخب مردم درگز
109.«محمد سقایی» منتخب مردم استهبان و نی‌ریز
110.« مهدی دواتگری» منتخب مردم مراغه و عجب‌شیر
111.«هادی قوامی» منتخب مردم اسفراین
112.«محمدمهدی زاهدی» منتخب مردم کرمان و راور
113.«نبی‌الله احمدی» منتخب مردم داراب و زرین‌دشت
114.«محمدمهدی برومندی» منتخب مردم پاسارگاد، مرودشت و ارسنجان
115.«جمشید جعفرپور» منتخب مردم لارستان، خنج و گراش
116.«شاهین محمدصادقی» منتخب مردم کازرون
117.«عنایت‌الله هاشمی» منتخب مردم سپیدان
118.«محمدرضا رضایی کوچی» منتخب مردم جهرم
119.«محمدحسین دوگانی» منتخب مردم فسا
120.«داریوش اسماعیلی» منتخب مردم خرامه، سروستان و کوار
121.«نوذر شفیعی» منتخب مردم ممسنی و رستم
122.«سیدشریف حسینی» منتخب مردم اهواز
123.«محسن بیگلری» منتخب مردم سقز
124.«سید محمد بیاتیان» منتخب مردم بیجار
125.«حسن تامینی» منتخب مردم رشت
126.«محمدرضا محسنی ثانی» و «رمضانعلی سبحانی‌فر» منتخب مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب
127. «محمد اسماعیل‎نیا»، منتخب مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‎آباد
128.«علاءالدین بروجردی» منتخب مردم بروجرد
129.«حسن خسته‌بند» منتخب مردم بندرانزلی
130.«بهمن محمدیاری» و «احسان‌الله رادمهر» منتخبان مردم تالش، ماسال و رضوانشهر
131. «محمدمهدی رهبری» منتخب مردم رودسر و املش
132.«ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی» منتخب مردم فومن و شفت
133.«ایرج ندیمی» منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل
134.«مهرداد بائوج لاهوتی» منتخب مردم لنگرود
135.«محمدعلی پورمختار» منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ

136. «حسین علی شهریاری» و« ناصر کاشانی» منتخبان مردم زاهدان
137. «غلامرضا نوری» منتخب مردم بستان‌آباد
138. «سیدعلی طاهری» منتخب مردم گرگان و آق‌قلا
139. «جواد سعدون‌زاده» منتخب مردم آبادان
140.«عباس‌علی منصوری» منتخب مردم آران و بیدگل و کاشان
141.«کامران»، «سالک»، «اخوان» و «مقتدایی» منتخب مردم اصفهان
142.«علیرضا منظری توکلی» منتخب مردم بافت، رابر وارزوئیه
143.«الهویردی دهقانی» منتخب مردم ورزقان
144.«الهیار ملکشاهی» منتخب مردم کوهدشت
145.«احمد سجادی» منخب مردم فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه
146.«ابراهیم نکو» منتخب مردم رباط‌کریم و بهارستان
147.«عطاءالله سلطانی صبور» منتخب مردم رزن
148.«سلیمان عباسی» منتخب مردم گنبدکاووس
149.«حسین گروسی» منتخب مردم شهریار، قدس و ملارد
150.«موسی‌الرضا ثروتی» منتخب مردم بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه
151.«سیدباقر حسینی» و «رضا نجفی» منتخب مردم زابل، زهک و هیرمند
152.«احمد جباری» منتخب مردم حوزه غرب هرمزگان
153.«محمدجواد نظری مهر» منتخب مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان
154.«شاهرخ رامین» منتخب مردم دماوند و فیروزکوه
155.« احمد جباری» منتخب مردم بندر لنگه، بستک و پارسیان
156.«موسی احمدی» منتخب مردم دیر، کنگان و جم
157.«عبدالکریم رجبی» منتخب مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه
158.«سیدراضی نوری» منتخب مردم شوش
159.«فرهاد بشیری» منتخب مردم پاکدشت
160.«احمدعلی مقیمی» منتخب مردم بهشهر، نکا و گلوگاه
161.«سیدحسین نقوی حسینی» منتخب مردم ورامین – پیشوا
162.«رضا عبداللهی» منتخب مردم ماهنشان، انگوران، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق
163.«محمداسماعیلی» و «محسن علیمرادی» منتخب مردم زنجان و طارم
164.«حامد قادرمرزی» منتخب مردم قروه و دهکلان
165.«عبدالله سامری» منتخب مردم خرمشهر
166.«محمدجلیل سرقلعه» منتخب مردم لردگان
167.«عباس فلاحی باباجان» منتخب مردم اهر و هریس
168.«محمدتقی توکلی» منتخب مردم الیگودرز
169.«علی علی لو» منتخب مردم شبستر
170.«جلیل جعفری» منتخب مردم خلخال و کوثر
171«شهباز حسن‌پور» منتخب مردم سیرجان و بردسیر
172«ایرج عبدی» منتخب مردم خرم‌آباد
173.«عزیز اکبریان» و«محمدجواد کولیوند» منتخب مردم کرج
174. «فرج‌الله عارفی» منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد
175. «حسین فتاحی» منتخب مردم شهر بابک
176.«حسین امیری خامکانی» منتخب مردم زرند و کوهبنان
177.«سیدعیسی دارایی» منتخب مردم اندیمشک
178.«رضا صابری» منتخب مردم رامیان و آزادشهر
179.«اسماعیل جلیلی» منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل
180.«شهروز افخمی» منتخب مردم ملکان
181.«غلامحسین شیری علی آباد» منتخب مردم هشترود و چاراویماق
182. «حسین سبحانی‌نیا» منتخب مردم نیشابور و تخت جلگه
183.«امید کریمیان» منتخب مردم مریوان و سروآباد
184.«فرهنگی»، «پزشکیان» و «منادی» منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو
185. حسین آذین، رفسنجان و انار،
186. داوود محمدی، سیدمرتضی حسینی ، قزوین، آبیک و البرز،
187. «سیدعنایت‌الله هاشمی» منتخب مردم سپیدان،
188. «ضرغام صادقی»، «جعفر قادری»، «سیداحمدرضا دستغیب» منتخبان مردم شیراز،
189. «محمدرضا خان‌محمدی خرمی»، منتخب مردم ابهر و خرمدره،
190.«حمیدرضا پشنگ» منتخب مردم خاش،
191. «محمدرضا امیری کهنوج» منتخب مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب،
192. «اسفندیار اختیاری کسنویه یزد» منتخب اقلیت دینی زرتشتیان
193. «کارن خانلری» منتخب اقلیت دینی ارامنه شمال،
194. «یوناتن بت‌کلیا» منتخب اقلیت دینی آشوری کلدانی،
195. «سیامک مره صدق» منتخب اقلیت دینی کلیمیان،
انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.