/جدیدترین آمار قطعی شمارش‌آرا در حوزه‌های انتخابیه/‌11/ شبستر، خلخال، میاندوآب، سبزوار، سیرجان، سقز، جهرم، اردبیل، سمیرم، خرم‌آباد، کرمانشاه، مهریز و …

0

نتایج 22حوزه انتخابیه دیگر تا ساعت 9 صبح روز یک‌شنبه، 14 اسفند ماه 1390 نتایج آنها اعلام گردیده است، با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 160 حوزه انتخابیه، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آراء حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات گردیده اند به 163 نفر رسید.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نتایج این حوزه‌ها به شرح زیر است:
حوزه انتخابیه شبستر، علی علی‌لو با کسب16 هزار و 214 رأی از مجموع 59 هزار و 404 آرای صحیح مأخوذه .
حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، روح الله بیگی ئیلانلو با کسب 79 هزار و 260 رأی و مهدی عیسی زاده با کسب 75 هزار و 481 از مجموع 783 هزارو 223 آرای صحیح مأخوذه .
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت رسول خضری با کسب 42 هزار و 840 رأی از مجموع 96 هزار و 456 آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری با کسب 23 هزار و 745 رأی از مجموع 58 هزار و 422آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب، محمدرضا محسنی ثانی با کسب 53 هزار و 4 رأی و رمضانعلی سبحانی‌فر با کسب 52 هزار و 933 رأی از مجموع 209 هزار و 591 آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد، محمد مهدی برومندی با کسب 64 هزار و 57 رای از مجموع 190 هزار و 836 آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور با کسب 69 هزار و 26 رای از مجموع 138 هزار و 204 آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه سقز و بانه، محسن بیگلری با کسب 44 هزار و 427 رأی از مجموع 123 هزار و 25 رای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسمعیلی با کسب 35 هزار و 563 رأی از مجموع 99 هزار و 415 آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه جهرم، محمدرضا رضایی کوچی با کسب 53 هزار و 575 رأی از مجموع 98 هزار و 816آرای صحیح مأخوذه.
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین منصور حقیقت‌پور با کسب 103 هزار و 268 رأی و کمال الدین پیرمؤذن با کسب 90 هزار و 634 از مجموع 256 هزار و 289 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و مصطفی افضلی‌فرد با کسب 46 هزار و 784 و سید کاظم موسوی با کسب 45 هزار و 723 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه سمیرم، مسعود پیرمرادیان با کسب 10 هزار و 746 رأی و بهروز جعفری با کسب 9 هزار و 342 رأی از مجموع 43 هزار و 746 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره، ایرج عبدی با کسب 67 هزار و 562 رأی از مجموع 249 هزار و 865آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و ابراهیم آقا محمدی با کسب 39 هزار و 356 و محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 35 هزار و 920 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه کرمانشاه، عبدالرضا مصری با کسب 144 هزار و 65 رأی و سید سعید حیدری طیب با کسب 118 هزار و 644 رأی از مجموع 341 هزار و 48 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و جهانبخش امینی با کسب 76 هزار و 171و محمد رزم با کسب 65 هزار و 222 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد، دخیل عباس زارع زاده مهریزی با کسب 24 هزار و 2 رأی و کاظم فرهمند با کسب 23 هزار و 419 رأی از مجموع 99 هزار و 219 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ناصر صالحی نسب با کسب 15 هزار و 234 رأی و هاشم سواری با کسب 13 هزار و 401 رأی از مجموع 73 هزار و 428 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه تویسرکان، مرتضی فضلعلی با کسب 9 هزار و 136 رأی و کاظم سلیمی با کسب 6 هزارو 374 رأی از مجموع 60 هزار و 63 رای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه اهواز و باوی، سید شریف حسینی با کسب 209 هزار و 880 رأی از مجموع 457 هزارو 108 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و سید شکرخدا موسوی با کسب 98 هزار و 983 و شبیب جویجری با کسب 98 هزارو 909 و ناصر سودانی با کسب 92 هزار و 714 و محمد جعفر فلسفی با کسب 84 هزار و 46 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، حجت الله درویش پور با کسب 38 هزار و 980 رأی و سید هادی طباطبائی با کسب 29 هزار و 138 رأی از مجموع 156 هزار و 205 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با کسب 11 هزار و 919 رأی و سید حمیدرضا کاظمی با کسب 10 هزار و 715 رأی از مجموع 51 هزار و 895 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه رشت، حسن تأمینی لیچائی با کسب 80 هزار و 192 رأی از مجموع 265 هزار و 616 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با کسب 57 هزار 182 و سید علی آقازاده دافساری با کسب 51 هزار و 347 و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با کسب 48 هزار و 141 و نظر علی علیزاده با کسب 33 هزار و 273 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار ، حمیدرضا عزیزی فارسانی با کسب 36 هزار و 160 رأی و علی یوسف پور با کسب 35 هزار و 575 رأی از مجموع 149 هزار و 269 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

**حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، موسی احمدی با کسب ‌34 هزار و ‌576 رای از مجموع ‌99 هزار و ‌721 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی و چرام، سیدعلی محمد بزرگواری با کسب ‌62 هزار و ‌497 رای از مجموع ‌123 هزار و ‌268 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی با کسب ‌58 هزار و ‌115 رای از مجموع ‌156 هزار و ‌483 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه شهر بابک،‌ حسین فتاحی با کسب ‌25 هزار و ‌287 رای از مجموع ‌44 هزار و ‌282 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی با کسب ‌34 هزار و ‌998 رای از مجموع ‌79 هزار و ‌683 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، محمدحسن آصفری با کسب ‌85 هزار و ‌85 رای و عباس رجایی با کسب ‌65 هزار و ‌38 رای از مجموع ‌236 هزار و ‌714 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه اندیمشک سیدعیسی دارایی با کسب ‌63 هزار و ‌211 رای از مجموع ‌99 هزار و ‌83 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر،‌ رضا صابری با کسب ‌32 هزار و ‌514 رای از مجموع ‌92 هزار و ‌623 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، اسماعیل جلیلی با کسب ‌28 هزار و ‌757 رای از مجموع ‌99 هزار و ‌7 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، امید کریمیان با کسب ‌29 هزار و ‌480 رای از مجموع ‌78 هزار و ‌898 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، شهلا میرکلوبیات با کسب ‌41 هزار و ‌375 رای از مجموع ‌114 هزار و ‌86 آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه بروجرد، علاءالدین بروجردی با کسب ‌41 هزار و ‌153 رای از مجموع ‌128هزار و ‌597 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و هادی مقدسی با کسب ‌30 هزار و ‌46 رای و بهرام بیرانوند با کسب ‌29 هزار و ‌965 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

**حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان، محمدجواد نظری‌مهر با کسب ‌38 هزار و ‌924 رای از مجموع ‌143 هزار و ‌901 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمدمهدی رهبری با کسب ‌43 هزار و ‌35 رای از مجموع ‌110 هزار و ‌643 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی با کسب ‌82 هزار و ‌74 رای از مجموع ‌148 هزار و ‌293 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، شاهرخ رامین با کسب ‌17 هزار و ‌760 رای از مجموع ‌63 هزار و ‌996 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان، احمد جباری با کسب ‌52 هزار و ‌764 رای از مجموع ‌103 هزار و ‌609 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی با کسب ‌33 هزار و ‌860 رای از مجموع ‌100 هزار و ‌336 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد، سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب ‌101 هزار و ‌318 رای از مجموع ‌224 هزار و ‌558 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، موسی احمدی با کسب ‌34 هزار و ‌576 رای از مجموع ‌99 هزار و ‌721 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه، عبدالکریم رجبی با کسب ‌47 هزار و ‌500 رای از مجموع ‌160 هزار و ‌757 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شوش، سیدراضی نوری با کسب ‌65 هزار و ‌117 رای از مجموع ‌97 هزار و ‌367 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه سراوان و سیب و سوران و زابلی، هدایت‌الله میرمرادزهی با کسب ‌52 هزار و ‌713 رای از مجموع ‌118 هزار و ‌755 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با کسب ‌49 هزار و ‌858 رای از مجموع ‌95 هزار و ‌562 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی با کسب ‌57 هزار و ‌822 رای از مجموع ‌157 هزار و ‌202 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند، سیدمحمد سادات ابراهیمی با کسب ‌43 هزار و ‌536 رای از مجموع ‌121 هزار و ‌658 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه/برخوار، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با کسب ‌56 هزار و ‌807 رای از مجموع ‌110 هزار و ‌491 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور، وحید احمدی با کسب ‌33 هزار و ‌90 رای از مجموع ‌126 هزار و ‌196 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ورامین ـ پیشوا، سیدحسین نقوی حسینی با کسب ‌84 هزار و ‌540 رای از مجموع ‌180 هزار و ‌863 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ماهنشان، انگوران، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق، رضا عبدالهی با کسب ‌19 هزار و ‌459 رای از مجموع ‌46 هزار و ‌240 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ارومیه نادر قاضی‌پور، با کسب ‌192 هزار و ‌903 رای و عابد فتاحی با کسب ‌114 هزار و ‌978 رای و جواد جهانگیرزاده با کسب ‌108 هزار و ‌133 و از مجموع ‌390 هزار و ‌279 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه زنجان و طارم، محمد اسماعیلی با کسب ‌89 هزار و ‌614 رای و محسن علیمرادی با کسب ‌62 هزار و ‌478 رای و از مجموع ‌203 هزار و ‌73 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قروه و دهکلان، حامد قادرمرزی با کسب ‌28 هزار و ‌723 رای و از مجموع ‌96 هزار و ‌940 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خرمشهر، عبدالله سامری با کسب ‌24 هزار ‌962 رای و از مجموع ‌59 هزار و ‌740 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لردگان، محمدجلیل سرقلعه با کسب ‌28 هزار و ‌269 رای از مجموع ‌112 هزار و ‌460 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اردستان، احمد بخشایش اردستانی با کسب ‌10 هزار و ‌883 رای از مجموع ‌27 هزار و ‌153 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر، نعمت‌اله منوچهری با کسب ‌21 هزار و ‌602 رای از مجموع ‌82 هزار و ‌814 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون، ابوالفضل ابوترابی با کسب ‌66 هزار و ‌75 رای از مجموع ‌137 هزار و ‌130 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شاهرود و میامی، کاظم جلالی با کسب ‌71 هزار و ‌331 رای از مجموع ‌115 هزار و ‌263 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب ‌43 هزار و ‌357 رای از مجموع ‌114 هزار و ‌312 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه چناران و بینالود (طرقبه و شاندیز)، محمد دهقانی نقندر با کسب ‌54 هزار و ‌486 رای از مجموع ‌94 هزار و ‌988 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندرانزلی، حسن خسته‌بند با کسب ‌22 هزار و ‌164 رای از مجموع ‌43 هزار و ‌214 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اهر و هریس، عباس فلاحی باباجان با کسب ‌40 هزار و ‌848 رای از مجموع ‌110 هزار و ‌28 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نطنز و قمصر، محمد فیروزی با کسب ‌12 هزار و ‌956 رای از مجموع ‌32 هزار و ‌441 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه الیگودرز، محمدتقی توکلی با کسب ‌23 هزار و ‌237 رای از مجموع ‌63 هزار و ‌492 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بیجار، سیدمحمد بیاتیان با کسب ‌19 هزار و ‌588 رای از مجموع ‌48 هزار و ‌342 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران و ملکشاهی، فریدون همتی با کسب ‌41 هزار و ‌845 رای و احمد شوهانی با کسب ‌39 هزار و ‌331 رای و داریوش قنبری با کسب ‌31 هزار و ‌280 و علی‌اکبر متین با کسب ‌30 هزار و ‌752 از مجموع ‌216 هزار و ‌407 آرای صحیح ماخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه بافت، رابر وارزوئیه، علیرضا منظری توکلی با کسب ‌44279 رای از مجموع ‌83451 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه شازند، قاسم عزیزی با کسب ‌21978 رای از مجموع ‌61384 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، موید حسینی‌صدر با کسب ‌78149 رای از مجموع ‌180446 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حبیب برومند داشقاپو با کسب ‌43416 رای از مجموع ‌119863 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه یزد و صدوق، محمدصالح جوکار با کسب ‌79401 رای از مجموع ‌193373 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه ورزقان، الهویردی دهقانی با کسب ‌17575 رای از مجموع ‌31832 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه سلماس، علی‌اکبر آقایی مغانجوقی با کسب ‌42026 رای از مجموع ‌94264 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت، نبی‌اله احمدی با کسب ‌60478 رای از مجموع ‌128994 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد، مفید کیائی‌نژاد با کسب ‌42183 رای از مجموع ‌139253 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب ‌47088 رای از مجموع ‌113831 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه، احمد سجادی با کسب ‌38884 رای از مجموع ‌133140 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با کسب ‌49196 رای از مجموع ‌171504 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ‌17525 رای از مجموع ‌38528 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان، ابراهیم نکو با کسب ‌69601 رای از مجموع ‌199516 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان با کسب ‌88377 رای از مجموع ‌169168 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد بائوج لاهوتی با کسب ‌22902 رای از مجموع ‌70670 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کاشمر، محمداسماعیل نیاء با کسب ‌61505 رای از مجموع ‌149200 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر و چادگان، محمدعلی اسفنانی با کسب ‌34693 رای از مجموع ‌87918 ارای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه رزن، عطاءالله سلطانی صبور با کسب ‌29096 رای از مجموع ‌58340 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه گنبدکاووس، سلیمان عباسی با کسب ‌47402 رای از مجموع ‌151325 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، حسین گروسی با کسب ‌105196 رای از مجموع ‌348377 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه، موسی‌الرضا ثروتی با کسب ‌109532 رای و قاسم جعفری با کسب ‌64710 از مجموع ‌229233 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شدند.

حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، سیدباقر حسینی با کسب ‌64267 رای و رضا نجفی با کسب ‌46844 از مجموع ‌178672 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

همچنین نتایج قطعی حوزه‌های انتخابیه دیگری بدین شرح اعلام شد:

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی با کسب ‌14 هزار و ‌534 رای از مجموع ‌54 هزار و ‌469 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار با کسب ‌45 هزار و ‌892 رای از مجموع ‌136 هزار ‌739 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی با کسب ‌56 هزار و ‌680 رای از مجموع ‌119 و ‌557 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فومن و شفت ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی با کسب ‌47 هزار و ‌379 رای از مجموع ‌100 هزار و ‌455 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار، مقدادنجف‌نژاد با کسب ‌48 هزار و ‌388 رای از مجموع ‌99 هزار و ‌32 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود محمد دامادی با کسب ‌93 هزار و ‌731 رای و سیدرمضان شجاعی کیاسری با کسب ‌62 هزار و ‌174 رای از مجموع ‌234 هزار و ‌480 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه زاهدان حسین‌علی شهریاری با کسب ‌110 هزار و ‌601 رای و ناصر کاشانی با کسب ‌81 هزار و ‌65 رای از مجموع ‌215 هزار و ‌621 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بستان‌آباد غلامرضا نوری قزلجه با کسب ‌17 هزار و ‌203 رای از مجموع ‌56 هزار و ‌598 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج هادی شوشتری با کسب ‌47 هزار و ‌172 رای از مجموع ‌109 هزار و ‌397 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، سیدعلی طاهری با کسب ‌74 هزار و ‌501 رای از مجموع ‌244 هزار و ‌534 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و عبدالحسین ناصری با کسب ‌50 هزار و ‌223 و عیسی امامی با کسب ‌43 هزار و ‌312 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه همدان و فامنین آقای امیر خجسته با کسب ‌83 هزار و ‌120 رای از مجموع ‌247 هزار و ‌746 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شده و سیدمحمد کاظم‌حجازی با کسب ‌56 هزار و ‌819 و ابراهیم کارخانه با کسب ‌53 هزار و ‌589 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه آبادان جواد سعدون‌زاده با کسب ‌27 هزار و ‌538 رای از مجموع ‌102 هزار و ‌552 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و محمدسعید انصاری با کسب ‌24 هزار و ‌792 و سیدحسن ده‌دشتی با کسب ‌24 هزار و ‌510 و غلامرضا شرفی با کسب ‌21 هزار و ‌175 و جلیل مختار با کسب ‌20 هزار و ‌626 به مرحله انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه درود و ازنا حسن گودرزی با کسب ‌16 هزار و ‌482 رای و عباس قائیدرحمت با کسب ‌16 هزار و ‌147 رای از مجموع ‌109 هزار و ‌964 آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه بروجن امیرعباس سلطانی با کسب ‌24 هزار و ‌465 رای از مجموع ‌67 هزار و ‌171 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدمحمد مهدی پور فاطمی با کسب ‌29 هزار و ‌990 رای از مجموع ‌84 و هزار ‌898 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک سیدحمیدرضا طباطبایی نایینی با کسب ‌17 هزار و ‌287 رای از مجموع ‌35 هزار و ‌250 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نهاوند مهدی سنایی ‌40 هزار و ‌502 رای از مجموع ‌94 هزار و ‌385 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان سیدمحمد باقرعبادی با کسب ‌65 هزار و ‌342 رای از مجموع ‌155 هزار و ‌343 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لامرد و مهر سیدموسی موسوی با کسب ‌30 هزار و ‌260 رای از مجموع ‌79 هزار و ‌654 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بویین‌زهرا روح‌الله عباسپور با کسب ‌37 هزار و ‌440 رای از مجموع ‌82 هزار و ‌125 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، موسی غضنفرآبادی با کسب ‌94 هزار و ‌310 رای از مجموع ‌140 هزار و ‌466 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بوشهر، کنگاور و دیلم عبدالکریم جمیری با کسب ‌47 هزار و ‌538 رای از مجموع ‌122 هزار و ‌407 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه درگز حسین محمدزاده با کسب ‌19 هزار و ‌168 رای از مجموع ‌37 هزار و ‌138 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز محمد سقایی با کسب ‌40 هزار و ‌572 رای از مجموع ‌97 هزار و ‌279 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیرمهدی داوتگری با کسب ‌92 هزار و ‌215 رای از مجموع ‌152 هزار و ‌785 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار سیدمحمدحسین میرمحمدی با کسب ‌14 هزار و ‌365 رای از مجموع ‌46 هزار و ‌232 ارای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی با کسب ‌34 هزار و ‌962 رای از مجموع ‌69 هزار و ‌392 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شیروان عبدالرضا عزیزی با کسب ‌38 هزار و ‌811 رای از مجموع ‌73 هزار و ‌929 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه چاه بهار، کنارک و نیک‌شهر یعقوب جدگال با کسب ‌63 هزار و ‌452 رای از مجموع ‌157 هزار و ‌644 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کرمان و راور محمدمهدی زاهدی با کسب ‌150 هزار و ‌825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب ‌102 هزار و ‌748 رای از مجموع ‌279 هزار و ‌977 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ملایر علی نعمت چهاردولی ‌44 هزار و ‌829 رای از مجموع ‌122 هزار و ‌350 آرای صحیح ماخوذه.

حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حسن ونایی با کسب ‌28 هزار و ‌361 و احمد آریایی نژاد با کسب ‌28 هزار و ‌303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه اقلید، الیاس طاهری با کسب ‌21 هزار و ‌875 رای از مجموع ‌52 هزار و ‌701 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی‌رز با کسب ‌24 هزار و ‌62 رای از مجموع ‌47 هزار و ‌811 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط، محمد علیپور با کسب ‌37 هزار و ‌63 رای از مجموع ‌109 هزار و ‌228 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر، محسن صرامی‌فروشان با کسب ‌31 هزار و ‌299 رای از مجموع ‌100 هزار و ‌577 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با کسب ‌58 هزار و ‌968 رای از مجموع ‌129 هزار و ‌680 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تاکستان، رجب رحمنی با کسب ‌37 هزار و ‌643 رای از مجموع ‌92 هزار و ‌920 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه علی‌آباد، رحمت‌الله نوروزی با کسب ‌38 هزار و ‌520 رای از مجموع ‌78 هزار و ‌30 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فلاورجان، سیدناصر موسوی‌لارگانی با کسب ‌83 هزار و ‌801 رای از مجموع ‌106 هزار و ‌496 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه سراب، مهناز بهمنی با کسب ‌31 هزار و ‌38 رای از مجموع ‌66 هزار و ‌754 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندرماهشهر،‌ امیدیه و هندیجان، حبیب آقاجری با کسب ‌43 هزار و ‌102 رای از مجموع ‌143 هزار و ‌197 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بابل، علی‌اکبر ناصری با کسب ‌103 هزار و ‌711 رای و حسین نیازآذری با کسب ‌83 هزار و ‌384 رای از مجموع ‌231 هزار و ‌68 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، آقای یونس اسدی با کسب ‌26 هزار و ‌107 رای از مجموع ‌80 هزار و ‌648 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ایرانشهر، محمدسعید اربابی با کسب ‌57 هزار و ‌713 رای از مجموع ‌214 هزار و ‌181 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه میانه، محمدعلی مددی با کسب ‌44 هزار و ‌855 رای و سیدبهلول حسینی با کسب ‌25 هزار و ‌848 رای از مجموع ‌88 هزار رای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسدآباد، بهروز نعمتی با کسب ‌26 هزار و ‌129 رای از مجموع ‌53 هزار و ‌970 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مهاباد، عثمان احمدی با کسب ‌48 هزار و ‌128 رای از مجموع ‌86 هزار و ‌965 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با کسب ‌31 هزار و ‌717 رای از مجموع ‌83 هزار و ‌770 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مبارکه، علی ایرانپور با کسب ‌17 هزار و ‌843 رای از مجموع ‌64 هزار و ‌246 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شهرکرد، سیدسعید زمانیان دهکردی با کسب ‌62 هزار و ‌765 رای از مجموع ‌153 هزار و ‌514 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قم، علی‌اردشیر لاریجانی با کسب ‌270 هزار و ‌382 رای و رضا آشتیانی عراقی با کسب ‌164 هزار و ‌219 رای و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب ‌147 هزار و ‌765 رای از مجموع ‌414 هزار و ‌865 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بوکان، محمدقسیم عثمانی با کسب ‌68 هزار و ‌191 رای از مجموع ‌97 هزار و ‌791 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین، ارسلان فتحی‌پور با کسب ‌29 هزار و ‌879 رای از مجموع ‌63 هزار و ‌41 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گرمی، میرقسمت موسوی عصر با کسب ‌18 هزار و ‌4 رای از مجموع ‌49 هزار و ‌834 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی‌ثابتی با کسب ‌39 هزار و ‌135 رای از مجموع ‌86 هزار و ‌396 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تفت و میبد، سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد با کسب ‌25 هزار و ‌382 رای از مجموع ‌58 هزار و ‌102 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه رودبار، عطاالله حکیمی با کسب ‌27 هزار و ‌728 رای از مجموع ‌64 هزار و ‌17 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، محمدعلی عبدالله‌زاده با کسب ‌43 هزار و ‌198 رای از مجموع ‌90 هزار و ‌808 آرای صحیح ماخوذه.

اردکان، محمدرضا تابش با کسب ‌25 هزار و ‌945 رای از مجموع ‌39 هزار و ‌840 رای،

بناب، محمد باقری با کسب رای ‌33 هزار و ‌912 رای از مجموع ‌75 هزار و ‌762 رای،

سمنان و مهدی‌شهر علیرضا خسروی با کسب رای ‌31 هزار و ‌615 رای از مجموع ‌84 هزار و ‌837 رای، دامغان عبدالرحمان رستمیان با کسب رای ‌16 هزار و ‌974 رای از مجموع ‌48 هزار و ‌674 رای،

خمین محمدابراهیم رضایی با کسب ‌27 هزار و ‌227 رای از مجموع ‌54 هزار و ‌630 رای،

آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی با کسب رای ‌22 هزار و ‌76 رای از مجموع ‌62 هزار و ‌21 رای

سنقر محمدابراهیم محبی با کسب ‌18 هزارو ‌788 رای از مجموع ‌49هزار و ‌275 آرای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مجلس نهم برگزیده شدند.

حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرمدید آقایان علی‌اصغر عزیزخانی با کسب ‌20 هزار و ‌439 رای و رحیم زارع با کسب ‌14 هزار و ‌468 رای از مجموع ‌102 هزار و ‌361 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، آقایان کاظم سپاسی آشتیانی با کسب ‌11 هزار و ‌567 رای و عباس صالحی با کسب ‌11 هزار و ‌231 رای از مجموع ‌49 هزار و ‌133 آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان، آقایان علی‌محمد احمدی با کسب ‌21 هزار و ‌39 رای و امین دوست‌محمدی با کسب ‌16 هزار و ‌81 رای از مجموع ‌103 هزار و ‌798 آرای صحیح ماخوذه.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.