/جدیدترین آمار قطعی شمارش‌آرا در حوزه‌های انتخابیه/‌8/ یزد، خوی، طالقان، کوهدشت، محلات، رباط‌کریم، آمل، لنگرود، گنبدکاووس، شهریار، بجنورد، زابل و…

0

نتایج 23 حوزه انتخابیه دیگر تا ساعت 19 روز شنبه ـ سیزدهم اسفندماه 1390 ـ اعلام شد.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس اطلاعیه شماره 38 ستاد انتخابات کشور، این نتایج به شرح زیر است:
حوزه انتخابیه بافت، رابر وارزوئیه، علیرضا منظری توکلی با کسب 44279 رای از مجموع 83451 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه شازند، قاسم عزیزی با کسب 21978 رای از مجموع 61384 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، موید حسینی‌صدر با کسب 78149 رای از مجموع 180446 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حبیب برومند داشقاپو با کسب 43416 رای از مجموع 119863 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه یزد و صدوق، محمدصالح جوکار با کسب 79401 رای از مجموع 193373 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه ورزقان، الهویردی دهقانی با کسب 17575 رای از مجموع 31832 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه سلماس، علی‌اکبر آقایی مغانجوقی با کسب 42026 رای از مجموع 94264 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت، نبی‌اله احمدی با کسب 60478 رای از مجموع 128994 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد، مفید کیائی‌نژاد با کسب 42183 رای از مجموع 139253 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب 47088 رای از مجموع 113831 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه، احمد سجادی با کسب 38884 رای از مجموع 133140 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با کسب 49196 رای از مجموع 171504 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب 17525 رای از مجموع 38528 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان، ابراهیم نکو با کسب 69601 رای از مجموع 199516 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان با کسب 88377 رای از مجموع 169168 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد بائوج لاهوتی با کسب 22902 رای از مجموع 70670 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه کاشمر، محمداسماعیل نیاء با کسب 61505 رای از مجموع 149200 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر و چادگان، محمدعلی اسفنانی با کسب 34693 رای از مجموع 87918 ارای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه رزن، عطاءالله سلطانی صبور با کسب 29096 رای از مجموع 58340 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه گنبدکاووس، سلیمان عباسی با کسب 47402 رای از مجموع 151325 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، حسین گروسی با کسب 105196 رای از مجموع 348377 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه، موسی‌الرضا ثروتی با کسب 109532 رای و قاسم جعفری با کسب 64710 از مجموع 229233 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شدند.
حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، سیدباقر حسینی با کسب 64267 رای و رضا نجفی با کسب 46844 از مجموع 178672 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در اطلاعیه ستاد انتخابات کشور آمده است: با توجه به نتایج جدید اعلام شده و از مجموع 91 حوزه انتخابیه، تعداد کل منتخبین که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک‌چهارم آراء حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات شده‌اند به 94 نفر می‌رسد.
به گزارش ایسنا، در ساعات گذشته امروز نیز نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه دیگری توسط ستاد انتخابات کشور اعلام شده بود که اسامی آنها بدین شرح است:
حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی با کسب 14 هزار و 534 رای از مجموع 54 هزار و 469 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار با کسب 45 هزار و 892 رای از مجموع 136 هزار 739 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی با کسب 56 هزار و 680 رای از مجموع 119 و 557 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه فومن و شفت ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی با کسب 47 هزار و 379 رای از مجموع 100 هزار و 455 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار، مقدادنجف‌نژاد با کسب 48 هزار و 388 رای از مجموع 99 هزار و 32 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه ساری و میاندرود محمد دامادی با کسب 93 هزار و 731 رای و سیدرمضان شجاعی کیاسری با کسب 62 هزار و 174 رای از مجموع 234 هزار و 480 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه زاهدان حسین‌علی شهریاری با کسب 110 هزار و 601 رای و ناصر کاشانی با کسب 81 هزار و 65 رای از مجموع 215 هزار و 621 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بستان‌آباد غلامرضا نوری قزلجه با کسب 17 هزار و 203 رای از مجموع 56 هزار و 598 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه قوچان و فاروج هادی شوشتری با کسب 47 هزار و 172 رای از مجموع 109 هزار و 397 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، سیدعلی طاهری با کسب 74 هزار و 501 رای از مجموع 244 هزار و 534 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و عبدالحسین ناصری با کسب 50 هزار و 223 و عیسی امامی با کسب 43 هزار و 312 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه همدان و فامنین آقای امیر خجسته با کسب 83 هزار و 120 رای از مجموع 247 هزار و 746 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شده و سیدمحمد کاظم‌حجازی با کسب 56 هزار و 819 و ابراهیم کارخانه با کسب 53 هزار و 589 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه آبادان جواد سعدون‌زاده با کسب 27 هزار و 538 رای از مجموع 102 هزار و 552 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و محمدسعید انصاری با کسب 24 هزار و 792 و سیدحسن ده‌دشتی با کسب 24 هزار و 510 و غلامرضا شرفی با کسب 21 هزار و 175 و جلیل مختار با کسب 20 هزار و 626 به مرحله انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه درود و ازنا حسن گودرزی با کسب 16 هزار و 482 رای و عباس قائیدرحمت با کسب 16 هزار و 147 رای از مجموع 109 هزار و 964 آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه بروجن امیرعباس سلطانی با کسب 24 هزار و 465 رای از مجموع 67 هزار و 171 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدمحمد مهدی پور فاطمی با کسب 29 هزار و 990 رای از مجموع 84 و هزار 898 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک سیدحمیدرضا طباطبایی نایینی با کسب 17 هزار و 287 رای از مجموع 35 هزار و 250 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه نهاوند مهدی سنایی 40 هزار و 502 رای از مجموع 94 هزار و 385 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان سیدمحمد باقرعبادی با کسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزار و 343 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه لامرد و مهر سیدموسی موسوی با کسب 30 هزار و 260 رای از مجموع 79 هزار و 654 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بویین‌زهرا روح‌الله عباسپور با کسب 37 هزار و 440 رای از مجموع 82 هزار و 125 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، موسی غضنفرآبادی با کسب 94 هزار و 310 رای از مجموع 140 هزار و 466 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بوشهر، کنگاور و دیلم عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزار و 407 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه درگز حسین محمدزاده با کسب 19 هزار و 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز محمد سقایی با کسب 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزار و 279 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیرمهدی داوتگری با کسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار سیدمحمدحسین میرمحمدی با کسب 14 هزار و 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 ارای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی با کسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزار و 392 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه شیروان عبدالرضا عزیزی با کسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه چاه بهار، کنارک و نیک‌شهر یعقوب جدگال با کسب 63 هزار و 452 رای از مجموع 157 هزار و 644 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه کرمان و راور محمدمهدی زاهدی با کسب 150 هزار و 825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزار و 977 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه ملایر علی نعمت چهاردولی 44 هزار و 829 رای از مجموع 122 هزار و 350 آرای صحیح ماخوذه.
حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حسن ونایی با کسب 28 هزار و 361 و احمد آریایی نژاد با کسب 28 هزار و 303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
حوزه انتخابیه اقلید، الیاس طاهری با کسب 21 هزار و 875 رای از مجموع 52 هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی‌رز با کسب 24 هزار و 62 رای از مجموع 47 هزار و 811 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط، محمد علیپور با کسب 37 هزار و 63 رای از مجموع 109 هزار و 228 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه خمینی‌شهر، محسن صرامی‌فروشان با کسب 31 هزار و 299 رای از مجموع 100 هزار و 577 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با کسب 58 هزار و 968 رای از مجموع 129 هزار و 680 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه تاکستان، رجب رحمنی با کسب 37 هزار و 643 رای از مجموع 92 هزار و 920 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه علی‌آباد، رحمت‌الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای از مجموع 78 هزار و 30 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه فلاورجان، سیدناصر موسوی‌لارگانی با کسب 83 هزار و 801 رای از مجموع 106 هزار و 496 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه سراب، مهناز بهمنی با کسب 31 هزار و 38 رای از مجموع 66 هزار و 754 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بندرماهشهر،‌ امیدیه و هندیجان، حبیب آقاجری با کسب 43 هزار و 102 رای از مجموع 143 هزار و 197 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بابل، علی‌اکبر ناصری با کسب 103 هزار و 711 رای و حسین نیازآذری با کسب 83 هزار و 384 رای از مجموع 231 هزار و 68 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، آقای یونس اسدی با کسب 26 هزار و 107 رای از مجموع 80 هزار و 648 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه ایرانشهر، محمدسعید اربابی با کسب 57 هزار و 713 رای از مجموع 214 هزار و 181 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه میانه، محمدعلی مددی با کسب 44 هزار و 855 رای و سیدبهلول حسینی با کسب 25 هزار و 848 رای از مجموع 88 هزار رای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه اسدآباد، بهروز نعمتی با کسب 26 هزار و 129 رای از مجموع 53 هزار و 970 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه مهاباد، عثمان احمدی با کسب 48 هزار و 128 رای از مجموع 86 هزار و 965 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با کسب 31 هزار و 717 رای از مجموع 83 هزار و 770 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه مبارکه، علی ایرانپور با کسب 17 هزار و 843 رای از مجموع 64 هزار و 246 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه شهرکرد، سیدسعید زمانیان دهکردی با کسب 62 هزار و 765 رای از مجموع 153 هزار و 514 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه قم، علی‌اردشیر لاریجانی با کسب 270 هزار و 382 رای و رضا آشتیانی عراقی با کسب 164 هزار و 219 رای و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب 147 هزار و 765 رای از مجموع 414 هزار و 865 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه بوکان، محمدقسیم عثمانی با کسب 68 هزار و 191 رای از مجموع 97 هزار و 791 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین، ارسلان فتحی‌پور با کسب 29 هزار و 879 رای از مجموع 63 هزار و 41 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه گرمی، میرقسمت موسوی عصر با کسب 18 هزار و 4 رای از مجموع 49 هزار و 834 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی‌ثابتی با کسب 39 هزار و 135 رای از مجموع 86 هزار و 396 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه تفت و میبد، سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد با کسب 25 هزار و 382 رای از مجموع 58 هزار و 102 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه رودبار، عطاالله حکیمی با کسب 27 هزار و 728 رای از مجموع 64 هزار و 17 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، محمدعلی عبدالله‌زاده با کسب 43 هزار و 198 رای از مجموع 90 هزار و 808 آرای صحیح ماخوذه.
همچنین در اردکان، محمدرضا تابش با کسب 25 هزار و 945 رای از مجموع 39 هزار و 840 رای، دربناب، محمد باقری با کسب رای 33 هزار و 912 رای از مجموع 75 هزار و 762 رای، در سمنان و مهدی‌شهر علیرضا خسروی با کسب رای 31 هزار و 615 رای از مجموع 84 هزار و 837 رای، در دامغان عبدالرحمان رستمیان با کسب رای 16 هزار و 974 رای از مجموع 48 هزار و 674 رای، در خمین محمدابراهیم رضایی با کسب 27 هزار و 227 رای از مجموع 54 هزار و 630 رای، در آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی با کسب رای 22 هزار و 76 رای از مجموع 62 هزار و 21 رای و در سنقر محمدابراهیم محبی با کسب 18 هزارو 788 رای از مجموع 49هزار و 275 آرای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مجلس نهم برگزیده شدند.
همچنین اسامی برخی دیگر از کاندیداهای نمایندگی مجلس که تا این لحظه به مرحله دوم انتخابات راه یافته‌اند به شرح زیر است:
حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرمدید آقایان علی‌اصغر عزیزخانی با کسب 20 هزار و 439 رای و رحیم زارع با کسب 14 هزار و 468 رای از مجموع 102 هزار و 361 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، آقایان کاظم سپاسی آشتیانی با کسب 11 هزار و 567 رای و عباس صالحی با کسب 11 هزار و 231 رای از مجموع 49 هزار و 133 آرای صحیح ماخوذه.
حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان، آقایان علی‌محمد احمدی با کسب 21 هزار و 39 رای و امین دوست‌محمدی با کسب 16 هزار و 81 رای از مجموع 103 هزار و 798 آرای صحیح ماخوذه.
انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.