دانشجویان 312 دانشگاه کشور خواستار شدند؛ مسوولان در برابر گردن کشی های دول غربی از منافع ملی دفاع کنند

0

دانشجویان 312 دانشگاه کشور، طی بیانیه‌ای خواستار آن شدند تا مسوولان با تمامی توان و بدون زره ای مماشات در برابر گردن کشی های دول غربی از منافع ملی دفاع کنند.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
جنبش دانشجویی ایران از بدو آغاز شکل گیری خود علی رغم برخی از تفاوت ها، استکبارستیزی، عدالت خواهی، استقلال طلبی، ظلم ستیزی و آرمان خواهی را در صدر اولویت‌های خود قرار داده است.
حماسه آفرینی‌های دانشجویان این سامان در 16 آذر 1332، روزهای پر خاطره بهمن 1357، 13 آبان 1358 و جنگ تحمیلی هیچ گاه از ذهن ها پاک نخواهد شد. این بار نیز فرزندان ایران اسلامی با درک موقعیت حساس موجود و به منظور دفاع از شرافت و پایان دخالت‌های رژیم انگلستان در حرکتی فراگیر که با استقبال بدنه دانشجویان و توده های مردم مواجه گردید لانه جاسوسی انگلستان برای همیشه تعطیل شد.
حضور تاریخی دانشجویان و توده‌های مختلف مردم، علی رغم دارا بودن سلایق و نگرش مختلف در روز 8 آذر خیلی ها را شگفت زده کرد. به باور ما، عمق ناراحتی از اقدامات بی شرمانه دولت انگلستان در 200 سال اخیر ریشه اصلی این خشم و جوشش احساسات پاک بود. گر چه دول غربی همچنان در توهم به سر می‌برند و دانشجویان را اوباش می خوانند و مماشات نیروی انتظامی را علت تسخیر سفارت می دانند، اما مردم و بویژه خبرنگاران خارجی که در آن روز بزرگ در متن حادثه حضور داشتند شهادت خواهند داد که نیروی انتظامی با امکانات و توان خود به مقابله پرداخت، اما انگیزه ملی و دینی جوانان معترض که به علت بیانیه توهین آمیز وزارت امور خارجه انگلستان درست چند ساعت قبل از تجمع به اوج خود رسیده بود به هیچ عنوان مهارشدنی نبود.
مجروح شدن تعدادی از دانشجویان و پرسنل نیروی انتظامی و انتقادات تند برخی از دانشجویان به شدت عمل نیروهای امنیتی خود گواهی دیگر است، براین واقعیت. بله روز 8 آذر کینه و بغض 200 ساله به اوج خود رسید، اگرچه هنوز هم عده ای خود را به توهم می زنند، اما خیالی نیست؛ چون آنها سال‌هاست که در توهم به سر می برند و نمی‌خواهند از خواب و رویا فاصله گیرند.
زمانی که جوانان دانشجو و توده‌های مردم کشورمان به کتاب‌های تاریخ معاصر ایران نگاه می‌کنند، با تصویری از دولت انگلستان مواجه می شوند که تنها جنایت، خیانت و فتنه انگیزی را نمایندگی می‌کند؛ پایه گذاری و حمایت از فرقه‌های چون بابیت و بهائیت، تجزیه بخش‌های وسیعی از خاک ایران، قرارداد تحمیلی و استعماری 1919، تلاش در جهت انحراف کشاندن مشروطه از اهداف اصیل و اولیه اش، پایه گذاری فراماسونری، کودتای 29 اسفند 1299 و روی کار آوردن دیکتاتوری رضا خانی، اشغال و غارت منابع انسانی و مالی این سامان در جنگ های جهانی اول و دوم، به قدرت رساندن پهلوی دوم، کودتای ننگین 28 مرداد 1332، حمایت از دیکتاتوری 25 ساله محمد رضا پهلوی پس از کودتا، تجهیز و پشتیبانی از صدام در جنگ تحملیل 8 ساله، تحریم کشورمان، پیشقدم شدن در کلیه طرح های ضد ایرانی غرب علیه ملت ایران، حمایت از سلمان رشدی مرتد و اعطای مدال به او به سبب جریحه دار کردن احساسات یک و نیم میلیارد مسلمان، فتنه انگیزی‌های مذهبی و قومی در گوشه و کنار کشور عزیزمان، حمایت از گروهک جندالشیطان، سرپوش گذاشتن بر جنایات و ماهیت تروریستی گروهک منافقین، تلاش در جهت ایجاد اختلاف میان تهران و کشورهای همسایه، جاسوسی به نفع صهیونیسم و آمریکا توسط سفارت خود در تهران و صدها عمل جنایت کارانه و غیرانسانی دیگر در حق ملت ما تنها بخش کوچکی از خودسری ها و قانون شکنی های این رژیم در 200 سال اخیر است که با هیچ اصول پذیرفته شده در حقوق بین الملل و بویژه اصل عدم مداخله در امور کشورها همرای نداشته است.
هنوز هم آزردگی روح و جان بسیاری از جوانان دیروز این سامان از گلوله‌ها و سلاح های شیمیایی رژیم سلطنی انگلستان در هشت سال جنگ تحمیلی شاهدی است برمظلومیت ایران و دروغ گویی روباه پیر. غارت مستعمراتی چون شبه قاره هند، تراژدی انسانی در عراق و افغانستان، زندان‌های مخفی، سرکوب جوانان و دانشجویان انگلیسی تنها بخش کوچکی از جنایات آشکار رژیم انگلستان در نزد افکار عمومی ملت های جهان است. مرگ مظلومانه بابی ساندز (Bobby Sands) در زندان‌های مخوف رژیم لندن تنها به جرم درخواست برای برخورد انسانی با زندانیان را هنوز پدران ما به خوبی به یاد دارند. برگ های تاریخ این کشور هنوز هم جولان شعبان بی مخ ها و سرنگونی دولت قانونی ایران بوسیله پول های کثیف لندن و واشنگتن را در کودتای سیاه 28 مرداد 1332 فریاد می زند.
هنوز مردم ایران فتنه گری‌های سفارت انگلستان و رسانه حکومتی اش (بی بی سی فارسی) در حوادث پس از انتخابات88 را فراموش نکرده‌اند. بازداشت 8 نفر از کارمندن محلی سفارت رژیم لندن در تهران که در حال جمع آوری اطلاعات برای سرویس های امنیتی این کشور و بی بی سی فارسی بودند، خود گواهی است بر این مدعا. فرزندان دانشجوی ایران هنوز دخالت ها و ارتباط گیری های شورای فرهنگی انگلستان را در اعطای بورس ها و پول های کلان به برخی فتنه گران و افراد معلوم الحال به خوبی به یاد دارند.
رژیم خبیث انگلیس امروز باید به ملت ما پاسخ دهد که صرف هزینه سالانه 300 هزار پوندی لانه جاسوسی این کشور در تهران برای ارتباط گیری با NGO های ایرانی با چه اهدافی صورت می گرفته است؟ وزیر امورخارجه انگلستان که این روزها با وقاهت تمام به تهدید و خط و نشان کشیدن برای ملت ما مشغول است باید پاسخ دهد که چگونه گزارش های به اصطلاح دیپلمات های لندن در ایام فتنه به منظور پروپاگاندرسانه ای و ایجاد چالش امنیتی سر از شبکه بی بی سی فارسی در می آورد؟ جناب نخست وزیر پرادعای انگلستان باید پاسخ گو باشند که این گونه اقدامات با کدامین عرف دیپلماتیک و روابط دوستانه همخوان است؟
مقامات غربی و بویژه سفارت خانه‌های آلمان، فرانسه، ایتالیا و بویژه انگلستان باید به افکار عمومی این کشور در مورد علت حضور برخی از دیپلمات‌های خود چون حضور کاردار سفارت انگلستان در اغتشاشات خیابان انقلاب پاسخ گو باشند. سفرای طلب کار غربی باید پاسخ دهند که حضور دبیر سوم سفارت انگلستان با لباس سبز در میان فتنه گران با کدامین اصول و قواعد پذیرفته شده بین المللی همراهی دارد؟ جالب آنکه این اقدامات مخرب و غیر حرفه ای در آن ایام همراه با نوعی هماهنگی و تقسیم کار سفارت خانه های کشورهای مورد اشاره صورت می گرفت. دولت های فرانسه، ایتالیا، استرالیا، عربستان سعودی و آلمان نیز در برابر اقدامات مشابه نمایندگان دیپلماتیک خود در ایام فتنه باید به ملت ما پاسخ گو باشند. علاوه بر این دول غربی بویژه انگلستان باید در مورد خون های ریخته شده در آشوب های پس از انتخابات به مادران و پدران داغدار ایرانی پاسخ گو باشد.
همچنین لندن باید در مورد نقش این کشور در ترور دانشمندان هسته ای کشورمان چون شهید شهریاری به ملت ما توضیح دهد. ملت آزاده انگلستان باید حاکمان خود را در مورد علت نوکری تمام عیار برای آمریکا و صهیونیست ها مورد پرسش جدی قرار دهند.
ملت شریف ایران، با عنایت به آنچه که در این چند خط به گونه‌ای گذرا بدان اشاره شد، فرزندان دانشجوی شما به علت درخواست های مردمی و به منظور پایان بخشیدن به این روند نامطلوب تلاشی جدی را آغاز کردند. گرچه که در چند سال اخیر بارها در تجمع های متعدد خودجوشمان در اطراف لانه جاسوسی بریتانیا پیام ملت ایران را به گوش آنان رسانده بودیم، اما ادامه روندهای نامطلوب گذشته از سوی لندن و بویژه تلاش های روباه پیر برای تحریم بانک مرکزی کشورمان سرانجام پایانی بود بر صبر طولانی مدتمان. مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در مورد کاهش سطح روابط با لندن گرچه کف مطالبات ملت بود؛ اما خود همین مصوبه گواهی است، بر ناخوشنودی مردم ما از اقدام های خصمانه لندن.
لذا ما دانشجویان بسیجی به نمایندگی از ملت شریف اعلام می داریم که:
1- بر خلاف جنجال سازی‌های اخیر رسانه‌های غربی در مورد تعطیلی لانه جاسوسی انگلستان، این هوچی گری و پروپاگاندای رسانه‌ای امری کاملاً برنامه ریزی شده بوده که قبل از اقدام عزت مندانه فرزندان خمینی کبیر کلید خورده بود. گزارش سفارشی احمد شهید در مورد وضعیت حقوق بشر در کشورمان که بنا بر اسناد موجود، بخشی از آن بوسیله بنگاه دروغ پراکنی بی بی سی فارسی و جاسوس خانه انگلستان در تهران تهیه شده است، بخش اول این پازل بود. بخش دوم پازل جنجال سعودی آمریکایی ترور سفیر رژیم ریاض بود که با همراهی لندن به اجرا در آمد. در نهایت گزارش آمریکایی اسرائیلی آمانو در مورد بحث هسته ای کشورمان قطعه سوم این پازل را تشکیل می داد. لذا بر خلاف آنچه که رسانه‌های وابسته به لندن و واشنگتن تبلیغ می کنند، اقدام شجاعانه دانشجویان حرکتی بود که این طراحی موزیانه را بر هم زد. حرکتی که در آینده نزدیک برکاتش نمایان خواهد شد.
2- ضمن تشکر از اقدام به جای مجلس شورای اسلامی و حرکت غرور انگیز 8 آذر، نارضایتی شدید خود را از اقدام منفعلانه وزارت امور خارجه در اعطای مجوز به تعدادی از سفرا به منظور بازدید از باغ قلهک (به عنوان قطعه ای از خاک وطن که به ناحق از سوی لندن اشغال شده است) را ابراز می داریم. جناب آقای دکتر صالحی و مجموعه دستگاه وزارت خارجه چگونه و با کدامین استدلال از نقش جنجال ساز بسیاری از این سفرا و دولت هایشان در حوادث چند روز اخیر و رویدادهای پس از انتخابات 88 به نفع روباه پیر به سادگی می گذرند؟ جناب دکتر صالحی آرزوی ملت ایران و جنبش دانشجویی قطع روابط کامل ایران با دولت خبیث انگلستان است ودولت باید اقدامات خود رادر راستای این خواست عمومی قرار دهد.
3- از آنجایی که خباثت و شیطنت روباه پیر پایان پذیر نیست این احتمال جدی است که علیرغم ترک خفت بار سفارت، از ساختمان و تجهیزات آن برای تداوم جاسوسی استفاده نمایند لذا در ادامه این جنبش مردمی، می بایست وزارت خارجه با هماهنگی با دستگاه قضایی در اسرع وقت نسبت به بازپس گیری باغ قلهک و ساختمان لانه جاسوسی از چنگال انگلیسی ها اقدام عاجل نماید.
4- در چند روز اخیر برخی از دولت‌های همسو با رژیم لندن در اتحادیه اروپا به سرکردگی لهستان، آلمان، ایتالیا، هلند، فرانسه، سوئد و نروژ به دنبال جنجال سازی و زیر فشار قراردادن کشورمان با حربه هایی چون تحریم، فراخواندن سفرا و بیانیه شورای امنیت هستند. لذا دانشجویان ایرانی به تمامی این کشورها هشدار می دهند که در صورت هرگونه ماجراجویی و فتنه انگیزی جدید با سیلی ملت ایران مواجه خواهد شد. این دولت‌ها باید از سرنوشت خف بار لندن درس عبرت گرفته و بیش از این منافع خود را قربانی شرارت های صهیونیست های لندن نشین نکنند. دولت های اروپایی بدانند که ما بدون نیاز به آنان مملکت خود را اداره خواهیم کرد و هیچ نیازی به آنها نداریم. این دولت ها باید از سرنوشت خفت بار سفرای خود در قضیه میکونوس درس عبرت گرفته؛ چرا که بیش از آنکه ما به آنان نیاز داشته باشیم آنان به تعامل با ایران در منطقه نیازمندند.
5- جنبش دانشجویی ایران از تمامی دولتمردان کشور در قوای سه گانه درخواست می نماید که با تمامی توان و بدون زره ای مماشات در برابر گردن کشی های دول غربی از منافع ملی دفاع کنند. در این راستا گشودن پروندهای سیاه رژیم انگلستان و حامیان اروپایی و آمریکائیش در مورد ایران، منطقه و جهان به منظور بی اعتبار کردن آنان در سطح افکار عمومی باید به گونه ای ضربتی مورد عنایت جدی قرار گیرد. در این مسیر می توان در اولین گام پرونده شهادت دو دیپلمات ایرانی در سال 1359 در سفارت کشورمان در لندن و به محاکمه کشاندن شرکت های اسلحه سازی انگستان و مقامات این کشور را به جرم کشتار بیگناهان در ایران، عراق و افغانستان را در دستور کار قرار داد.
1-دانشگاه بیرجند
2- دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
3- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند
4- دانشگاه پیام نور واحد بیرجند
5- دانشگاه پیام نور واحد قائن
6- دانشگاه پیام نور واحد فردوسی
7- دانشگاه صنعتی بیرجند
8- دانشگاه شهید چمران اهواز
9- دانشگاه علوم دریایی خرمشهر
10- دانشگاه علوم پزشکی اهواز
11- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز
12- دانشگاه پیام نور واحد اهواز
13- دانشگاه صنعت نفت آبادان
14- دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
15- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان
16- دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان
17- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر
18- دانشگاه آزاد واحد مسجد سلیمان
19- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرمشهر
20- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک
21- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه
22- دانشگاه جندی شاپور دزفول
23- دانشگاه تبریز
24- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز
25- دانشگاه علوم پزشکی تبریز
26- دانشگاه سهند
27- دانشگاه تربیت معلم تبریز
28- مجتمع آموزشی مراغه
29- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه
30- دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه
31- دانشگاه پیام نور واحد تبریز
32- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند
33- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
34- دانشگاه پیام نور واحد اهر
35- دانشگاه ارومیه
36- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه
37- دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
38- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد
39- دانشگاه پیام نور واحد ارومیه
40- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی
41- دانشگاه پیام نور واحد میان دوآب
42- دانشگاه پیام نور واحد نقده
43- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماکو
44- دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلماس
45-دانشگاه اردبیل
46- دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
47- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
48- دانشگاه پیام نور واحد اردبیل
49- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال
50-دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد
51-دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر
52- دانشگاه آزاد تهران جنوب
53- دانشگاه آزاد داروسازی تهران
54- دانشگاه آزاد دندانپزشکی
55- دانشگاه آزاد تهران شمال
56- دانشگاه آزاد علوم پزشکی
57- دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات
58- دانشگاه آزاد تهران غرب
59-دانشگاه آزاد تهران مرکز
60- دانشگاه آزاد الزهرا واحد خواهران
61- دانشگاه تربیت معلم تهران
62- دانشگاه امام صادق(ع) واحد برادران
63- دانشگاه امور اقتصادی
64- دانشگاه امیرکبیر
65- دانشگاه انقلاب اسلامی
66- پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی
67- پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک
68- دانشگاه پیام نور تهران
69- دانشگاه تربیت مدرس
70- تهران و ع.پ تهران
71- خواجه نصیرالدین
72- دانشگاه روابط بین الملل
73- دانشگاه سوره
74- دانشگاه شریعتی خواهران
75- دانشگاه شریف
76- دانشگاه شهید بهشتی
77- دانشگاه شهید رجایی
78- دانشگاه شهید شمسی پور
79- دانشگاه شهید عباسپور
80- دانشگاه صدا و سیما
81- دانشگاه صدرالمتالهین
82- دانشگاه صنعت نفت
83- دانشگاه علامه طباطبایی
84- دانشگاه علم و صنعت
85- دانشگاه علم و فرهنگ (جهاد دانشگاهی)
86- دانشگاه علوم پزشکی (بقیه الله)
87- دانشگاه علوم پزشکی (شهید بهشتی)
88- دانشگاه علوم بهزیستی
89- دانشگاه علوم قرآنی
90- دانشگاه علوم قضایی
91- دانشگاه فنی سماء خواهران
92- مدرسه عالی شهید مطهری واحد برادران
93- مدرسه عالی شهید مطهری واحد خواهران
94- مذاهب اسلامی واحد برادران
95- مذاهب اسلامی واحد خواهران
96- نقشه برداری
97- ولیعصر(عج الله) واحد خواهران
98- دانشگاه هنر
99- دانشگاه هواپیمایی
100- دانشگاه علمی- کاربردی مرکز
101- دانشگاه جامع امام حسین(ع)
102- دانشکده اصول دین
103- دانشگاه امام صادق(ع) واحد خواهران
104- دانشگاه ابرار
105- دانشکده خبر
106- دانشگاه اصفهان
107- دانشکده صنعتی اصفهان
108- دانشگاه کاشان
109- دانشگاه آزاد اسلامی واخد خوراسگان
110- دانشگاه آزاد واحد نجف آباد
111- علوم پزشکی اصفهان
112- علوم پزشکی کاشان
113- دانشگاه پیام نور اصفهان
114- دانشگاه مالک اشتر اصفهان
115- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
116- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهررضا
117- دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
118- دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان
119- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه
120- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر
121- دانشگاه پیام نور نجف آباد
122- دانشگاه ایلام
123- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام
124- دانشگاه علوم پزشکی ایلام
125- دانشگاه پیام نور واحد ایلام
126- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
127- دانشگاه تربیت معلم تهران
128- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین
129- دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن
130- دانشگاه پیام نور کرج
131- دانشگاه پیام نور ورامین
132- دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه
133- کشاورزی تهران(کرج)
134- دانشگاه پردیس ابوریحان
135- دانشگاه خلیج فارس
136- علوم پزشکی بوشهر
137- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر
138- دانشگاه پیام نور واحد بوشهر
139- دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان
140- دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه
141- دانشگاه پیام نور واحد کنگان
142- دانشگاه شهرکرد
143- دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
144- دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد
145- دانشگاه پیام نور واحد چهار محال و بختیاری
146- دانشگاه پیام نور واحد بروجن
147- دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان
148- دانشگاه بجنورد
150- دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
151- دانشگاه آزاد اسلامی شیروان
152- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد
153- دانشگاه پیام نور واحد بجنورد
154- دانشگاه پیام نور واحد اسفراین
155- دانشگاه فردوسی مشهد
156- دانشگاه علوم پزشکی مشهد
157- دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
158- دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
159- دانشگاه تربیت معلم سبزوار
160- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام
161- دانشگاه پیام نور مشهد
162- دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار
163- دانشگاه پیام نور فریمان
164- دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور
165- دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان
166- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربیت حیدریه
167- دانشگاه تربت حیدریه
168- دانشگاه علوم پزشکی گناباد
169- دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد
170- دانشگاه شهید محمد منتظری
171- دانشگاه سجاد
172- دانشگاه زاهدان
173- دانشگاه زابل
174- دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
175- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان
176- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل
177- دانشگاه علوم پزشکی زابل
178- دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار
179- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر
180- دانشگاه پیام نور واحد زاهدان
181- دانشگاه زنجان
182- دانشگاه علوم پزشکی زنجان
183- دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
184- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر
185- دانشگاه پیام نور واحد زنجان
186- دانشگاه سمنان
187- دانشگاه صنعتی شاهد
188- دانشگاه علوم پزشکی سمنان
189- دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
190- دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان
191- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود
192- دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
193- دانشگاه دامغان
194- دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان
195- دانشگاه شیراز
196- دانشگاه علوم پزشکی شیراز
197- دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
198- دانشگاه پیام نور واحد شیراز
199- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت
200- دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا
201- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
202- دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادی
203- دانشگاه علوم پزشکی جهرم
204- دانشگاه علوم پزشکی فسا
205- دانشگاه شهید باهنر شیراز
206- دانشگاه صنعتی شیراز
207- دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)
208- دانشگاه علوم پزشکی قزوین
209- دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
210- دانشگاه پیام نور واحد قزوین
211- دانشگاه آزاد اسلامی پاکستان
212- دانشگاه قم
213- دانشگاه علوم پزشکی قم
214- دانشگاه آزاد اسلامی قم
215- دانشگاه پیام نور واحد قم
216- دانشگاه پردیس تهران
217-دانشگاه شهید باهنر کرمان
218- دانشگاه علوم پزشکی کرمان
219- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان
220- دانشگاه ولیعصر(عج الله) رفسنجان
221- دانشگاه پیام نور واحد کرمان
222- دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان
223- دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت
224- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم
225- دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان
226- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند
227- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق
228- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج
229- مجتمع فنی شهید چمران
230- دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
231- دانشگاه کردستان
232- دانشگاه علوم پزشکی کردستان
233- دانشگاه آزاد اسلامی کردستان
234- دانشگاه پیام نور واحد سنندج
235- دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز
236- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان
237- دانشگاه رازی کرمانشاه
238- دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
239- دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه
240- دانشگاه پیام نور واحد کرمانشاه
241- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد
242- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور
243- دانشگاه یاسوج
244- دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
245- دانشگاه آزاد اسلامی گچساران
246- دانشگاه پیام نور واحد یاسوج
247- دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج
248- دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت
249- دانشگاه گلستان
250- دانشگاه علوم پزشکی گلستان
251- دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
252- دانشگاه پیام نور واحد گرگان
253- دانشگاه منابع طبیعی گلستان
254- دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد
255- دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد
256- دانشگاه گیلان
257- دانشگاه علوم پزشکی گیلان
258- دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
259- دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان
260- دانشگاه پیام نور واحد رشت
261- دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی
262- دانشگاه فنی شهید چمران رشت
263- دانشگاه لرستان
264- دانشگاه علوم پزشکی لرستان
265- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
266- دانشگاه پیام نور واحد خرم آباد
267- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد
268- دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز
269- دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهدشت
270- دانشگاه مازندران
271- دانشگاه علوم پزشکی مازندران
272- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری
273- دانشگاه صنعتی بابل
274- دانشگاه علوم پزشکی تنکابن
275- دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
276- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل
277- دانشگاه پیام نور ساری
278- دانشگاه آمل
279- دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوش
280- دانشگاه انوشیرانی باب
281- دانشگاه اراک
282- دانشگاه علوم پزشکی اراک
283- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
284- دانشگاه علم و صنعت اراک
285- دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین
286- دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاق
287- دانشگاه پیام نور واحد اراک
288- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه
289- دانشگاه امیرکبیر تفرش
290- دانشگاه بوعلی همدان
291- دانشگاه علوم پزشکی همدان
292- دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
293- دانشگاه صنعتی همدان
294- دانشگاه ملایر
295- دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
296- دانشگاه پیام نور واحد همدان
297- دانشگاه آزاد اسلامی واحد توسیرکان
298- دانشگاه هرمزگان
299- دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
300- دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرمزگان
301- دانشگاه پیام نور واحد هرمزگان
302- دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب
303- دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم
304- دانشگاه یزد
305- دانشگاه علوم پزشکی یزد
306- دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
307- دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد
308- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردکان
309- دانشگاه پیام نور واحد یزد
310- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق
311- دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز
312- دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس
انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.